Cyprus s NIKI za 63 €

Tagy:  cestovanie, leto, letná dovolenka, pobyt, zájazd, cyprus, niki, last minute

Sponzorované odkazy:

Cyprus s NIKI za 63 €

Ešte ste nenašli tú pravú dovolenku a stále váhate, kam sa tento rok vypraviť? Potom je najvyšší čas rezervovať si letenky, pretože by sa vám tiež mohlo stať, že sa nepozriete nikam. Turisti tento rok opäť túžia po odpočinku, a tak last minute zájazdy miznú rýchlosťou blesku. Využite aktuálne výhodné ponuky a kúpte si najlacnejšie letenky na Cyprus, aké vôbec môžu existovať. Cestujte so spoločnosťou Niki a užite si nezabudnuteľný pobyt za skvelé peniaze.

Prečo práve last minute?

Nevýhodou last minute zájazdu je samozrejme fakt, že má platnosť iba niekoľko dní. Vy sa tak musíte zbaliť a odcestovať niekedy aj zo dňa na deň, čo môže byť občas problém. Ak vás ale netlačí čas a nemáte problematické zamestnanie, neváhajte a nakupujte „na poslednú chvíľu“ čo hrdlo ráči. Lacnejšie letenky a zájazdy, než práve last minute, skrátka nie sú.

Lacno na Cyprus

Tento majestátny ostrov v Stredozemnom mori patrí práve k tým destináciám, do ktorých sa pomocou automobilu ťažko dostanete. Cesta by bola neuveriteľne zdĺhavá a keby ste spočítali cenu za benzín a následný trajekt, vyšplhali by ste sa na pomerne vysokú sumu. Letenky, obzvlášť v sezóne, ale môžu byť veľmi drahé. Využite preto skvelej ponuky od spoločnosti Niki a vydajte sa na krásny Cyprus za neuveriteľnú cenu 63 €. Tak na čo ešte čakáte?

Cestujte lacno s Niki, autor: anna vallerCestujte lacno s Niki, autor: anna valler

Cyprus je zvláštny predovšetkým v tom, že patrí dvom štátom. Jedna polovica patrí Turecku, kdežto tá druhá Grécku. Kúzlo ostrova tkvie teda v tom, že tu môžete zažiť naozaj rozdielnu atmosféru, nakúpiť úplne iné produkty, spoznať nevšedné pamiatky a tiež ochutnať iné jedlá. Turecko je orientálne, s čím môžete na jeho strane počítať. Grécko hýri temperamentom, ktorý na gréckej strane ostrova, určite spoznáte. Či sa už budete nachádzať v ktorejkoľvek cyperskej oblasti, jedno je isté, dovolenka bude nezabudnuteľná.

Letenky s NIKI

O leteckej spoločnosti, ktorá ponúka tieto akčné letenky, ste možno ešte nepočuli a tak je na čase, ju trochu predstaviť. Napoly nízko nákladové aerolínie vznikli roku 2003 pod taktovkou bývalého pilota formuly 1, Nikiho Laudu. Nadšenec do lietadiel sa jedného krásneho dňa skrátka rozhodol, že založiť leteckú spoločnosť, nie je vôbec zlý nápad a my môžeme byť radi, že sa tak rozhodol. Niki totiž ponúka akciové letenky prakticky po celý rok a medzi cestujúcimi sa stávajú čoraz populárnejšie. Svedčí o tom aj fakt, že za posledný rok prepravili cca 4 milióny pasažierov. Aerolínie zamestnávajú okolo 650 ľudí, vlastnia 21 lietadiel ako je Airbus A320, A321 či Embraer 190 a stali sa jednoznačne druhou najväčšou leteckou spoločnosťou v Nemecku.

Cyprus je napoly grécky aj turecký, autor: unai_guerraCyprus je napoly grécky aj turecký, autor: unai_guerra

Akčné letenky ponúka pelikan.cz

Článok Cyprus s NIKI za 63 € bol publikovaný 26. června 2014 v 07.00 v rubrike Letenky, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...