Akčné letenky júl

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky júl

Júl je mesiacom, kedy väčšina ľudí plánuje letnú dovolenku, ktorá je po dlhom a namáhavom roku úplnou nevyhnutnosťou. Aj tí najväčší workoholici by si mali, čas od času, oddýchnuť a načerpať nové sily na jednej z vyhlásených pláží alebo v príjemnej rodinnej destinácii, do ktorej sa rok čo rok zase vracajú. Stále premýšľate nad tým, kam sa tento rok vypraviť, aby ste nemuseli platiť tisíce eur a následne potom veľa mesiacov šetriť a žiť doslova z výplaty do výplaty? Potom sa inšpirujte akčnými letenkami na mesiac júl, ktoré vás určite ohromia a konečne prehovoria ku kúpe letného zájazdu.

Tunis za 28 €

Ak niekam zoženiete naozaj lacné letenky, tak rozhodne do krajín ako je Tunis alebo Egypt. Vzhľadom k nepokojom posledných pár mesiacov, ktoré úzko súvisia s vládnymi problémami, záujem o cestovanie do týchto krajín výrazne klesol. Cestovné kancelárie aj letecké spoločnosti sú si tohto faktu veľmi dobre vedomé, a preto vám ponúkajú akčné balíky, vďaka ktorým za dovolenku naozaj ušetríte. Ak sa teda nebojíte zavítať do afrického Tunisu, potom využite ponuky od leteckej spoločnosti BlueSky a vydajte sa na leteckú dovolenku už za senzačných 28 €.

Autor: Federico CapoanoAutor: Federico Capoano

Kanárske ostrovy za 52 €

Veľmi obľúbenou turistickou oblasťou sú ostrovy večnej jari, čiže Kanárske ostrovy. V tejto oblasti je prakticky po celý rok príjemných 26 stupňov. čo rozhodne ocenia milovníci výletov a odpočinku na pláži, ktorý nie je spojený s neúnosnými horúčavami a kolapsami. Tiež si nepotrpíte na 40 stupňové teplotné výkyvy, ktoré sú napríklad v Egypte alebo spomínanom Tunise? Potom sú pre vás Kanárske ostrovy ako stvorené. Navyše tu uvidíte nespočetné množstvo zaujímavých živočíchov a tiež druhov rastlín, ktoré inak nájdete iba v botanickej záhrade. Na Kanárske ostrovy sa teraz s leteckou spoločnosťou Lufthansa môžete vypraviť za super cenu 52 €.

Sicília za 84 €

Ak stále premýšľate, kam by ste sa so svojou rodinou, priateľmi alebo len s partnerom pozreli, potom je ideálnou voľbou za každých okolností Taliansko, a to nielen v lete. V zime si užijete pobyt v zasnežených Alpách, na jar môžete podnikať eurovíkendy do Ríma, Florencie alebo Benátok a v letných mesiacoch sa môžete vypraviť prakticky kamkoľvek. V júli sa môžete tešiť z výhodných leteniek na slnečnú Sicíliu, kde je až do októbra azuro, teplé more a veľa výborného jedla a pitia. Letenky zoženiete u spoločnosti Skyscanner za 84 €.

Ibiza za 65 €

Ibiza určite nie je tým najlepším miestom pre rodiny s malými deťmi alebo pre seniorov. Kto si tu pobyt naopak užije plnými dúškami, sú študenti a všetci mladí ľudia, ktorí nechcú len ležať pri mori, ale túžia po zábave, tanečných akciách a spoznávaní nových ľudí. Na španielsky ostrov Ibiza sa teraz, s leteckou spoločnosťou Wizzair, môžete vypraviť už za skvelých 65 €.

Autor: BettinaAutor: Bettina

Článok Akčné letenky júl bol publikovaný 16. července 2015 v 06.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...