Najlacnejšie júnové letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie júnové letenky

A konečne je tu ono očakávané obdobie, kedy si po dlhom a namáhavom období opäť oddýchnete, načerpáte veľa síl a užijete si voľného času s rodinou a svojimi deťmi, ktoré budú mať prázdniny. Leto je krásne nielen vďaka úchvatnému počasiu, ktoré zvádza k podnikaniu najrôznejších výletov a vonkajším aktivitám, ale predovšetkým je atraktívne kvôli dovolenke, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Šetrili ste k moru po celý rok? Potom využite akčné letenky od známych leteckých spoločností a vydajte sa za slniečkom už dnes.

Los Angeles za 360 €

Veľa ľudí sa v letných mesiacoch vypraví do známej prímorskej destinácie, ktorá nikdy nesklame, ale je potrebné podotknúť, že už ani príliš neprekvapí. Nejedna rodina si vyberie dovolenku v Taliansku alebo Grécku s tým, že je skrátka najlacnejšia. Avšak opak je pravdou, pretože sa dovolenky v Stredomorí a jeho priľahlom okolí stávajú čím ďalej drahšie. Nebolo by preto lepšie, pozrieť sa za takmer rovnaké peniaze napríklad do Spojených štátov amerických? Vypravte sa do Los Angeles a spoznajte krásy Hollywoodu už za senzačných 360 €, a to len s United Airlines.

Autor: ChrisAutor: Chris

Cancún za 305 €

Keď sa povie Mexiko, väčšina si automaticky predstaví neuveriteľne vzdialenú destináciu a tiež veľmi drahú dovolenku, ktorú si nemôže len tak niekto dovoliť. Avšak cestovanie už zďaleka nie je také nákladné a nemysliteľné ako tomu bolo skôr, ba naopak sa tento rok môžete pozrieť do destinácií a miest, o ktorých sa vám ešte nedávno ani nesnívalo. Akčné letenky teraz zoženiete napríklad do prekrásneho a turisticky veľmi obľúbeného mesta Cancún v Mexiku. Lietajte s leteckou spoločnosťou Eurowings, a to už za senzačných 305 €.

Burgas za 47 €

Ak chcete predsa len zostať verní Európe a vypraviť sa na dovolenku do oblasti, kde sa bude páčiť celej rodine a ktorá je navyše bezpečná, potom by ste mali vyskúšať Bulharsko. Táto prekrásna krajina má mnoho pozitív a vlastností, vďaka ktorým sa pre krajinu rozhodnete. Okrem faktu, že je tu krásne more, dlhé piesočnaté pláže a malebné mestečká, panujú tu tiež skvelé ceny, vďaka ktorým môžete za veľmi malé peniaze každý deň obedovať aj večerať v reštauráciách a dopriať si všetko, na čo budete mať práve chuť. Vyberte sa na nezabudnuteľnú dovolenku do Bulharska už v júni, a to iba s leteckou spoločnosťou Bulgarian Air Charter, ktorá teraz poskytuje letenky za neuveriteľných 47 €.

Autor: Olivier BruchezAutor: Olivier Bruchez

Článok Najlacnejšie júnové letenky bol publikovaný 9. června 2016 v 07.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...