Najlacnejšie letenky do USA

Tagy:  usa, amerika, lietanie, akčné letenky, lacné letenky, new york, kalifornia, miami

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky do USA

Americký kontinent je, čo do návštevnosti, čoraz populárnejší. Ročne ho navštívia stovky tisíc nadšených turistov, túžiacich po dobrodružstve a nových objavoch v podobe takzvaného amerického sna. Dni, kedy sa do Spojených štátov pozrel len málokto a ostatní mu ticho závideli, sú ta tam. Dnes má možnosť Sochu Slobody, Times Square, Golden gate alebo Hollywood navštíviť naozaj každý. Pýtate sa, ako je to možné? Keďže ceny leteniek sú za tak nízke ceny, až sa to môže zdať neuveriteľné. Ak vás zima v Slovenskej republike nudí a radi by ste zmenili nielen klímu, ale aj kultúru, vydajte sa už teraz na západnú pologuľu za tie najnižšie ceny. Vezmite batožinu, fotoaparát, pár desiatok dolárov a hurá do Ameriky!

Kam sa pozrieť?

Teraz si možno hovoríte, že letecké spoločnosti stále rozmýšľajú tak trochu vychytralo a síce vám možno ponúknu akčné letenky, ale do miest ako je Ohio či Aljaška, o ktoré dvakrát nestojíte. Opak je ale pravdou, aerolínie sú si veľmi dobre vedomé, po čom turisti najviac prahnú, preto vám ponúkajú lacné lety do New Yorku, Washingtonu, San Francisca, do Miami a podobne. Skrátka a dobre, máte možnosť spoznať tie najatraktívnejšie lokality USA. Ešte stále rozmýšľate či ísť alebo nie?

USA poskytuje mnoho možností, autor: bruce tuckerUSA poskytuje mnoho možností, autor: bruce tucker

Ak ste urobili rozhodnutie v podobe skorého last minute odletu, ale stále neviete kam to bude, nechajte sa málinko inšpirovať. Snom takmer každého cudzinca, ktorý vyrástol v panelovom dome a za najväčšiu budovu považuje obchodný dom od naproti, je samozrejme jedno z najväčších a najzaľudnenejších miest sveta, New York. Mesto je založené na svojej majestátnosti, má stovky nekonečných mrakodrapov, Wall Street, módou nabitý Mannhattan a v neposlednom rade úchvatnú Sochu Slobody, ktorú pri svojej ceste práve do týchto končín musíte vidieť. Ako náhle sa tu ocitnete, budete razom ako učarovaný, ale ako to tak býva, žiadne nadšenie netrvá večne a preto vám smog, prach a neustály ruch veľkomesta začne vadiť. Potom nastane čas zavítať o trochu ďalej, konkrétnejšie do Kalifornie, krajiny neustálych večierkov, krásneho počasia a optimizmu. Ľudia sú tu veselí, priateľskí a tak trochu tolerantní. V San Franciscu narazíte na unikátne električkové spoje, veľa mrožov, ľadové more a preslávený Golden Gate, San Diego vás privíta krásnymi plážami a teplým morom a čo sa LA týka, tu možno stretnete pár celebrít a narazíte na veľké zľavy v butikoch. Čo je vašou povinnosťou pri návšteve USA sú rozhodne svetovo preslávené pamiatky, akčné nákupy a v neposlednom rade pravý americký hamburger, ktorý u nás nenájdete.

Najlacnejšie letenky do USA ponúka www.pelikan.cz

Článok Najlacnejšie letenky do USA bol publikovaný 25. prosince 2013 v 06.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...