Najlacnejšie letenky - kam sa ešte v decembri vydať?

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, dovolenka, zájazd, akčné letenky, december

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky - kam sa ešte v decembri vydať?

December je jedným z najnáročnejších mesiacov v roku. Aj keď je venovaný sviatkom, zvyčajne je veľmi hektický. Ako totiž oni vytúžené sviatočné dni, ktoré trvajú sotva pár dní, nastanú, musíte sa na ich príchod náležite pripraviť. Pečenie zákuskov, nakupovanie darčekov, neustále upratovanie, zdobenie interiéru a často aj exteriéru, slávenie, prejedanie sa a pitie alkoholu, to všetko je pomerne vyčerpávajúce a tak nie je divné, že mnohí po sviatkoch dôjdu k záveru, že by potrebovali trochu toho odpočinku. Vzhľadom k tomu, že december nie je typickým turistickým mesiacom, rozhodne sa nájde niekoľko akčných leteniek, vďaka ktorým si užijete dovolenku so všetkým za skvelé ceny. Kam sa ešte v decembri vydať?

Gran Canaria za 44 €

Kanárske ostrovy sú právom označované za ostrovy večnej jari. Či už sa rozhodnete ich navštíviť v januári, novembri alebo v máji, vždy sa môžete tešiť na veľmi príjemné teploty, vďaka ktorým sa okúpete v mori, užijete si opaľovanie, ale aj cestovanie po tunajšej krajine, ktorá je vskutku impozantná. Navštívte Kanárske ostrovy ešte dnes a vyhnite sa turistickej špičke, ktorá je tu markantná v letných mesiacoch. Letenky na Gran Canaria sú v decembri dostať už za skvelých 44 €, a to s leteckou spoločnosťou Germania.

Autor: Tony WebsterAutor: Tony Webster

Dominikána za 333 €

Exotické dovolenky sú v tomto zimnom období najpopulárnejšie, pretože zatiaľ čo v letných mesiacoch si užijete dostatok slniečka a teplého mora v európskych destináciách, v decembri sa v Európe bohužiaľ neohrejete. Možností, kam sa teraz vydať za teplom je samozrejme nespočetné množstvo, preto by ste mali premýšľať ekonomicky a rozhodnúť sa podľa ceny leteniek. Letecká spoločnosť Eurowings vám ponúka letenky do Dominikány za senzačných 333 €. Nemýľte si však Dominikánu s Dominikánskou republikou. Obe sú však veľmi krásne a stoja za návštevu.

Chicago za 321 €

Nelákajú vás príliš exotické destinácie, nemáte potrebu sa zaoberať nič nerobením na pláži a radšej by ste zaplnili svoje fotoalbum zaujímavými fotografiami z miest, ktoré ste doteraz nemali šancu navštíviť? Potom využite akčných leteniek na december a vydajte sa do majestátneho amerického Chicaga už za skvelých 321 €. Chicago je najzelenším mestom Spojených štátov amerických, kde nechýba príroda, pamiatky, historické budovy a moderné nákupné centrá. Niekoľkomiliónové veľkomesto vás privíta s otvorenou a priateľskou náručou, preto neváhajte a vydajte sa za dobrodružstvom na opačnú pologuľu ešte tento mesiac.

Článok Najlacnejšie letenky - kam sa ešte v decembri vydať? bol publikovaný 19. prosince 2015 v 17.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...