Continental Airlines - cestovanie s istotou

Tagy:  letecká spoločnosť, continental airlines, lietanie, cestovanie, lietadlá

Sponzorované odkazy:

Continental Airlines - cestovanie s istotou

Ak sa rozhodnete cestovať lietadlom, nie je to len tak. Svoj drahocenný život vkladáte do rúk úplne cudzieho človeka, ktorý má nad vami v oblakoch absolútnu moc. Ak nepatríte práve k zástancom tohto typu transportu a aj keď je štatisticky najbezpečnejší, stále máte k pohybu vo vzduchu akýsi rešpekt, rozhodne by ste si mali vybrať takú spoločnosť, s ktorou sa budete cítiť v maximálnom bezpečí, nech sa deje čokoľvek a nech už letíte len do Prahy či cez pol planéty. Otázkou ale zostáva, ktoré aerolínie zvoliť, lebo dnes je ich na trhu nespočetné množstvo a laik len ťažko spozná, ktorá je tá správna a ktorým sa radšej oblúkom vyhnúť. Ak neustále tápete a rozmýšľate s kým vzlietnuť, dôverujte overenej kvalite Continental Airlines, ktoré vás rozhodne nesklame.

S Continental Airlines lietajú tisícky pasažierov, ktorí si servis a celkové fungovanie spoločnosti nemôžu vynachváliť. Okrem klasických prehreškov ako je občasné oneskorenie, nemá na svojom konte firma žiadnu katastrofu, ktorá by vás od letu s ňou mala odrádzať a nasledujúce informácie vás isto iste presvedčia, že práve s Continental Airlines je lietanie bezpečné.

CA a cestovanie s istotou, autor: toniodolceCA a cestovanie s istotou, autor: toniodolce

O spoločnosti

Oproti už spomínanej Bulgarian Air, ktorá je pomerne benjamínok, sa Continetal Airlines pýši neuveriteľne dlhou tradíciou siahajúcou až do 15. júla roku 1934. V tejto dobe spoločnosť vystupovala pod názvom Varney Speed ​​Lines, ktorý pochádza z mena pôvodného majiteľa. Dnešný názov spoločnosť získala o tri roky neskôr. Svoje ústredné stanovište má v George Bush International Airport nachádzajúci sa v štáte Texas. Veľmi cennou informáciou je fakt, že v roku 2009 firma vstúpila do významnej aliancie Sky Team, ktorá združuje len tie najprestížnejšie letecké spoločnosti s tou najlepšou reputáciou.

S Continental Airlines sa môžete prepraviť až do 265 destinácií po celom svete, pričom polovica liniek je vnútroštátnych a zvyšná polovica sa týka letov medzinárodných. Z letiska Václava Havla sa s Continental Airlines bohužiaľ nevypravíte, ale najbližšie odletíte Viedne.

Článok Continental Airlines - cestovanie s istotou bol publikovaný 18. března 2014 v 06.45 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...