4 tipy na najlacnejšie poznávacie zájazdy

Tagy:  poznávací zájazd, pobyt, dovolenka, cestovanie, lacné zájazdy, európa

Sponzorované odkazy:

4 tipy na najlacnejšie poznávacie zájazdy

Cestovanie je obľúbeným koníčkom takmer všetkých ľudí na svete, pretože každý si v ňom nájde to svoje. Niekto sa rád slní na pláži pri mori, iný miluje históriu a nevšednú architektúru a ďalší sa rád zoznamuje s krajinou, odlišnou kultúrou a obyvateľstvom. Tak či tak, všetky aktivity možno chytro a prakticky zhrnúť do poznávacích zájazdov, s ktorými sa koncom roka „roztrhlo vrece“. Neviete, kam sa vypraviť, aby vás cestovanie nestálo príliš veľa peňazí? Máme pre vás niekoľko horúcich tipov, ktorým jednoducho nedá odolať.

Londýnom krížom krážom

Hlavné mesto Veľkej Británie patrí nesporne k tým najväčším metropolám Európy. Svojou chladnou architektúrou v neogotickom štýle sa úplne líši od všetkých ostatných miest, ktorá ho robí omnoho atraktívnejším. Chcete preskúmať Londýn skrz na skrz, ale sami si v tak veľkom meste neviete rady? Potom choďte so spoločnosťou Albion na šesťdenný poznávací zájazd, ktorý zahŕňa dopravu, stravu ubytovanie aj vstupy do platených objektov. A cena? Iba 265 €. Tešiť sa môžete na interiéry historických budov, odborné výklady, múzeum voskových figurín aj štúdio Harryho Pottera a mnoho ďalších zaujímavostí.

Poznajte krásy Florencie, autor: FlorenceSkylinePoznajte krásy Florencie, autor: FlorenceSkyline

Historické krásy Talianska

Taliansko nie je len o „polihovaní“ sa pri mori a nekonečnom opaľovaní, ale tiež o historických pamiatkach, ktoré hlásajú, že sa tu žilo a panovalo už pred tisíc rokmi. Chceli by ste sa pozrieť do hlavného mesta navštíviť Florenciu alebo Vatikán a neviete, kam sa vydať najskôr? Potom urobte kompromis a vďaka lacnému zájazdu od Express bus spoznajte všetky 3 mestá počas 3 dní. Poznávací zájazd vás vyjde na senzačnú cenu 114 €, a to so všetkým. Navyše teda nezaplatíte ani euro. Okrem suvenírov, ktoré si priveziete z ciest.

Za tulipánmi a syrmi do Holandska

Ďalším prekrásnym miestom, ktoré má naozaj čo ponúknuť, je Holandsko. Holandsko sa okrem pestovania prekrásnych kvetov a výroby vynikajúcich syrov môže pýšiť tiež nezameniteľnou architektúrou, ktorá je farebná, veselá a úplne charakteristická. Počas 3-dňového zájazdu v Holandsku sa zoznámite s rybárskou dedinou, s diamantovými baňami, spoznáte tamojšiu kuchyňu a dôkladne preskúmate hlavné mesto. A cena? Vďaka lacným zájazdom od Express bus je to iba 91 € vrátane ubytovania, dopravy a stravy.

Nemusíte jazdiť ďaleko

Za poznávacím zájazdom, z ktorého si priveziete veľa krásnych spomienok a fotografií, určite nemusíte jazdiť príliš ďaleko. Čo tak nasadnúť do autobusu a navštíviť Bavorsko, ktoré je tu čo by kameňom dohodil? Pozrite sa na exkluzívnu zľavnenú ponuku na zajezdy.cz, kde na vás čakajú lákavé pobyty za bezkonkurenčné ceny. Norimberg a Bavorsko ako také možno navštíviť a stráviť tu 4 dni za 130 €, vrátane všetkých poplatkov. K ďalším lákadlám potom patrí aj Viedeň, Tirolsko a napríklad Karlove Vary sa svojimi kúpeľnými komplexmi.

Čo takto spoznať Bavorsko?, autor: _Nürnberg_Čo takto spoznať Bavorsko?, autor: _Nürnberg_

Článok 4 tipy na najlacnejšie poznávacie zájazdy bol publikovaný 1. září 2014 v 15.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...