Poznávací zájazd letecky - lietajte za „babku“

Tagy:  lietanie, letenky, lietadlo, letecká doprava, cestovanie, zájazdy

Sponzorované odkazy:

Poznávací zájazd letecky - lietajte za „babku“

Pomaly, ale iste, sa blíži leto a spolu s ním aj dlho očakávané a tak milované prázdniny. Aj keď drvivá väčšina ľudí patrí k zamestnancom, ktorých sa klasické prázdninové „poflakovanie“ a nič nerobenie rozhodne netýka a leto je pracovným obdobím ako každé iné, napriek tomu si ho dokážeme náležitej užiť, pretože vďaka možnosti vyčerpania dvojmesačného voľna si práve na túto dobu naplánujeme zájazdy k moru s celou rodinou, najrôznejšie wellness pobyty či poznávacie zájazdy, ktoré sú skvelým odreagovaním od bežnej reality. Tiež túžite spoznávať krásy cudzích kultúr a užiť si aspoň čiastočne hrejivého slniečka? Potom sa na európske a mimo európske poznávacie zájazdy vydajte už teraz a to za tie vôbec najlacnejšie ceny!

Poznávacie zájazdy sa stali veľmi obľúbeným koníčkom mnohých turistov a dokonca im holdujú aj tí jedinci, ktorí si na turistiku dvakrát nepotrpia. Výhodou tohto typu dovolenky je totiž fakt, že zažijete veľa nového, spoznáte doteraz vami nespoznané miesta a pritom neminiete tisícky eur, ako je tomu pri ceste k moru. Otázkou ale samozrejme zostáva, kam sa v lete vydať, aby práve tento poznávací pobyt, bol tým najlacnejším a pritom absolútne bezchybným.

Cestujte za „babku“, autor: CubaGalleryCestujte za „babku“, autor: CubaGallery

Lietanie len nízkonákladové

Ak ste sa rozhodli pre poznávací zájazd v rámci Európy, rozhodne stavte na nízkonákladovú dopravu, ktorá je tou absolútne najrozumnejšou voľbou. Pravdou je, že od cesty nemôžete očakávať bohvie aký prepych, multifunkčný servis ani extra priestor na palube, však uznajte sami, či nie je lepšie vydržať 2 hodiny letu v stiesnenejšej kabíne, ale za pár eur.

Letenky od 15 eur!

Je to takmer neuveriteľné, ale aj teraz, takmer v letnej sezóne, zoženiete letenky okolo 15 eur, čo je naozaj ponuka, ktorá sa neodmieta! Napríklad nízkonákladová a veľmi populárna letecká spoločnosť EasyJet ponúka ceny leteniek za uvádzacie ceny. Do talianskeho Milána s EasyJet odletíte za krásnych 30 eur, Londýn si užijete za 37 eur, letenky do Amsterdamu zoženiete za 58 eur a romantická Paríž na vás čaká už za skvelých 42 eur. Sú tu samozrejme aj ďalšie výhodné letecké spoločnosti ako je Wizzair, Skyscanner a podobne, ktoré tiež konkurujú letenkami okolo 40 eur.

Článok Poznávací zájazd letecky - lietajte za „babku“ bol publikovaný 24. března 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...