S Turkish Airlines pohodlne, bezpečne a za super ceny

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, turkish airlines

Sponzorované odkazy:

S Turkish Airlines pohodlne, bezpečne a za super ceny

Chceli by ste cestovať podstatne častejšie a pritom stále za skvelé a nízke ceny? Potom vás iste milo poteší skutočnosť, že je to možné, a to nielen s nízko nákladovými letenkami. Letecká doprava je najrozšírenejším druhom transportu a bolo len otázkou času, kedy dôjde k devalvácii svojich premrštených nárokov a začne byť lacnejšia a pre bežné obyvateľstvo výhodnejšia. Najprv s akčnými letenkami prichádzali charterové letecké spoločnosti, dnes môžete letieť naozaj lacno prakticky s akýmkoľvek dopravcom. Super ceny za letenky ponúka aj obľúbená aerolinka Turkish Airlines.

Turkish Airlines nie sú vo svete leteckej dopravy rozhodne žiadnymi nováčikmi, ba naopak radí sa ku spoločnostiam s najhlbšou tradíciou na trhu. Turecké aerolínie vznikli už v roku 1933 v Istanbule a ako prvé organizovali lety medzi svojím domovským mestom a hlavným mestom Ankarou. O takmer 14 rokov neskôr sa Turkish Airlines vydali aj do okolitých krajín a konkrétne navštívili grécke hlavné mesto Atény. Od tej doby mohli ľudia podnikať aj medzinárodné lety v rámci Európy. Za oceán sa spoločnosť vypravila až o ďalších 14 rokov neskôr. Turkish Airlines má za sebou dlhoročnú leteckú kariéru, mnoho úspechov, dobré recenzie a od roku 2008 je hrdým členom Star Alliance. Turkish Airlines vlastní viac ako 100 funkčných lietadiel, ktoré vás veľmi výhodne dopravia napríklad do nasledujúcich destinácií.

Autor: Júlio BoarAutor: Júlio Boar

JAR – Kapské Mesto za 443 €

Juhoafrická republika je nesporne jednou z najkrajších krajín sveta a predovšetkým afrického kontinentu, ktorý je v mnohých častiach brázdený púšťami a vyprahnutými miestami, kde nenájdete zelený lístok. Kapské mesto je naproti tomu multikultúrne, moderné a plné zaujímavostí, ktoré by vám rozhodne nemalo uniknúť. Využite jedinečnú ponuku a choďte do krásneho Kapského mesta už za senzačných 443 €. Spiatočný let bude ozvláštnený návštevou Milána, takže za jednu výhodnú cenu navštívite hneď dve svetové metropoly.

Brazília – Sao Paulo za 198 €

Brazília je synonymom temperamentu a dobrej nálady, takže ak milujete život a radi sa zabávate, do Brazílie by ste mali aspoň raz zavítať. V krajine vás budú lákať stovky, ba dokonca tisíce rokov staré pamiatky, nevšedné zákutia a tajomné miesta, bohatá flóra, ktorú u nás nenájdete a nesmieme zabudnúť ani prekrásne pláže, vďaka ktorým sa poznávací zájazd a turistika premení v exotickú a ničím nerušenú relaxačnú dovolenku. Ak chcete od svojho pobytu viac, potom je Brazília a konkrétne Sao Paulo tou najlepšou voľbou. Ceny leteniek sú navyše teraz naozaj smiešne. S leteckou spoločnosťou Turkish Airlines sa do Brazílie pozriete už za senzačných 198 €.

Článok S Turkish Airlines pohodlne, bezpečne a za super ceny bol publikovaný 6. března 2016 v 08.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...