Akčné letenky od Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, wizzair, zájazd, spoločnosť, aerolinka

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky od Wizzair

Akčné letenky sú najlepší spôsob, ako sa do vysnívanej destinácie dopraviť za pár eur. Veľakrát narazíte na pomerne lacné ubytovanie, avšak letenky vás stoja neskutočné sumy. Prečo by ste ale míňali stovky eur za prepravu, keď sa dá cestovať ľahko a „za babku“. Pozrite sa teraz na akcie od spoločnosti Wizzair, vďaka ktorým môžu cestovať naozaj všetci, nielen tí majetnejší.

Wizzair je maďarským leteckým nízkonákladovým dopravcom, ktorý sa pýši radom neskutočne lacných leteniek, nad ktorými zostáva rozum stáť. Naozaj sa môžete do zahraničia pozrieť už od 15 € na osobu? Áno, je to naozaj tak a obzvlášť, ak si vyberiete aerolinku Wizzair. Tá sa akciami pýši po celý rok, avšak v období leta a jari sú letenky naozaj najlacnejšie. Sledujte pravidelne stránku spoločnosti a cestujte po celý rok za minimum nákladov. A kam sa vypraviť v auguste?

Benátky za 15 €

Benátky by mal aspoň raz za život navštíviť každý človek. Reč ale nie je o malom mestečku blízko Prahy, ale o pravej romantike v Taliansku. Oblasť je známa predovšetkým pre svoju nevšednú architektúru, ktorá predstihuje všetky mrakodrapy a multikultúrne centrá. Mesto ležiace na vode je totiž jediné svojho druhu. Dovolenka alebo poznávací zájazd v Benátkach, sa tak stane nezabudnuteľným zážitkom. Teraz sa so spoločnosťou Wizzair môžete do talianskych Benátok pozrieť už za neuveriteľných 15 €.

Autor: RadomilAutor: Radomil

Londýn za 23 €

Londýn síce nie je ideálnou destináciou pre trávenie letnej dovolenky, ale ako cieľ poznávacieho zájazdu poslúži dokonale. V hlavnom meste Veľkej Británie uvidíte nespočetné množstvo novogotických pamiatok, veľa kultúrneho vyžitia a čo vás iste poteší, je nekonečne veľa príležitostí k nákupom, ktoré ocenia predovšetkým ženy. Londýn je, pravda, považovaný za studené miesto s nepríjemnými miestnymi obyvateľmi a neustálym dažďom, ale svoje kúzlo rozhodne má.

Rím za 30 €

Taliansko je jednoducho jedným z najobľúbenejších miest svetových turistov a rozhodne sa nie je čomu diviť. Moderná a vyspelá krajina ponúka toľko rozmanitostí, že si na svoje príde naozaj každý. Na severe sa rozprestierajú luxusné Alpy, juh zase disponuje prímorskými letoviskami a krásnymi ostrovmi. No a poznávacie zájazdy sa môžu točiť okolo preslávených talianskych miest ako je renesančná Florencia, romantické Benátky, divoké Palermo a samozrejme historický Rím, ktorý je majestátom celej krajiny a tiež hlavným mestom. Lákajú vás rímske pamiatky a teplé podnebie? Potom sa vydajte objavovať krásy kolosea už teraz, a to za senzačných 30 €.

Tel Aviv za 34 €

Leto je predsa len o dovolenkách pri mori, takže sa od poznávacích zájazdov a eurovíkendov smelo presunieme k prímorským destináciám. Ideálnym tipom, kde nachytať bronz a poriadne si oddýchnuť, je Tel Aviv, ktorého krásy vás veľkolepo privítajú už za skvelých 34 €.

Autor: WikipederAutor: Wikipeder

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Akčné letenky od Wizzair bol publikovaný 6. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...