5 tipov na decembrové letenky od EasyJet

Tagy:  lietanie, cestovanie, easyjet, lacné letenky, akciové letenky

Sponzorované odkazy:

5 tipov na decembrové letenky od EasyJet

Spoločnosť Easy Jet je jednou z najpopulárnejších leteckých spoločností vôbec. Dôvodom nie je prepychový komfort či nejaký luxus, ale extrémne lacné letenky, ktoré na európskom trhu nemajú konkurenciu. Ak chcete cestovať a nemáte peniaze na zbytočné míňanie, rozhodne lietajte s Easy, lebo práve s týmto dopravcom sa môžete pozrieť prakticky do akéhokoľvek kúta Európy a pritom značne ušetriť. Páčili by sa vám letenky od 20 €, a to so všetkým možným? Potom sa zamerajte práve na exkluzívne ponuky od EasyJet.

V decembri a januári sa môžete tešiť z lacného cestovania. Vzhľadom k tomu, že zima nie je považovaná za príliš priaznivú dobu na poznávanie nových krajín, letenky sú podstatne lacnejšie, než v klasickej letnej sezóne. EasyJet vám v decembri prináša množstvo akčných ponúk, ktoré vás iste potešia.

Miláno za 27 €

Miláno je mestom, ktoré doslova a do písmena miluje módu a všetko okolo nej. Ak si chcete zaobstarať kvalitné a značkové oblečenie a doplnky za skvelé ceny, Miláno je metropola, kde si nakúpite a ešte ušetríte. A kedy inokedy, než práve v decembri sa vypraviť do Mekky módy. Teraz zoženiete letenky od EasyJet za 27 €, čo je ponuka, ktorú nemožno odmietnuť.

Londýn za 32 €

Londýn je metropola, ktorú by mal za svoj život navštíviť aspoň raz každý Európan. Veľa turistov považuje hlavné mesto Anglicka za studené a neosobné, avšak novogotická architektúra má svoje jedinečné čaro. Ak máte radi lacné nákupy, kultúru alebo chutné jedlo, vydajte sa do Londýna za 32 €, a to práve teraz s EasyJet.

Autor: pabloramosiAutor: pabloramosi

Manchester za 34 €

Hneď ako sa ocitnete v hlavnom meste Anglicka, potom neváhajte a vydajte sa o trochu viac na sever, a to do prekrásneho Manchestru, ktorý žije futbalom a dych berúcou krajinou, ktorá rozhodne stojí za videnie a fotodokumentáciu. Letenka do Manchestru vás vyjde na 34 €.

Paríž za 35 €

Paríž je od pradávna považovaný za mesto všetkých zamilovaných, kde sa to milencami len hemží. Hlavné mesto Francúzska dýcha romantickou architektúrou, úzke uličky s množstvom kaviarní navodzujú intímnu atmosféru a šarm miestnych obyvateľov vzbudzuje pocit elegancie a luxusu. Milujete Paríž a opäť by ste si tu chceli užiť eurovíkend vo dvojici? Potom si od spoločnosti EasyJet kúpte letenky už za 35 €.

Amsterdam za 34 €

Ďalším zaujímavým miestom je rozhodne holandské hlavné mesto Amsterdam. Okrem faktu, že tu zoženiete omamné látky, vynikajúce syry a tie najkrajšie tulipány, užijete si tu skvelé festivaly, jedinečnú architektúru a veľa zábavy. Amsterdam môžete navštíviť už za 34 €.

Článok 5 tipov na decembrové letenky od EasyJet bol publikovaný 30. prosince 2014 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...