Pelikán, online letenky do sveta

Tagy:  Pelikán, letenky, nákup leteniek, rezervácie

Sponzorované odkazy:

Pelikán, online letenky do sveta

Zdrojov, kde hľadať online letenky, nie je nikdy dosť. Ďalším v rade je aj Pelikán. A ako že sa s ním letenky hľadajú?

Pelikán, vyhľadávač leteniek

So systémami na vyhľadávanie a rezerváciu leteniek je cestovanie hneď o niečo ľahšie. Pelikán je práve jedným z týchto webov, ktoré nám uľahčujú cestu k letenkám do všetkých kútov sveta. Spolupracujú s mnohými leteckými spoločnosťami a vďaka tomu môžu ponúknuť skutočne široký výber.

Jednoduchosť použitia

Pelikána a jeho webovú aplikáciu charakterizuje jednoduchosť používania a rýchlosť, ktorou sa k letenkám dostaneme. To oceníme najmä v okamihu, keď potrebujeme rýchlo zaistiť letenku a nepoznáme všetky aerolinky, ktoré na danej trase lety v tomto okamihu realizujú.

Celý proces hľadania najvhodnejších leteniek pozostáva z vyplnenia formulára a následného vybrania konkrétnych letov. Formulár po nás požaduje základné údaje o lete, ako miesto a dátum odletu a príletu, triedu či počet osôb. Po jeho odoslaní sa nám zobrazí ponuka dostupných letov. Vo výpise nájdeme všetky dôležité informácie o lete a už stačí len vybrať konkrétnu ponuku pre zobrazenie detailných informácií a konečnej ceny.

Plaťte letenky online

Pokiaľ si vyberiete u Pelikána letenky pre vašu cestu, najjednoduchším spôsobom ich úhrady je platba kartou online. Vďaka tomu je letenka ihneď vaša a vy nemusíte čakať, až budú peniaze klasicky prevedené.

Vyberte si miesto odletu

Dnes sa už bežne lieta aj z iných letísk ako len z pražskej Ruzyně. Pelikán to vie, a preto ako miesto odletu ponúka okrem Prahy aj ďalšie najpoužívanejšie letiská, ako je napríklad Viedeň, Bratislava, Mníchov či Frankfurt. Nájdeme ich ľahkým výberom.

Veľa práce si môžeme uľahčiť aj výberom hneď dvoch letísk, teda Prahy a Viedne, alebo troch letísk, kedy k týmto dvom pribudne ešte Mníchov. Zobrazia sa nám tak najlepšie ponuky s odletom z týchto letísk naraz.

Klasické aj nízkonákladové aerolinky

Pelikán ako jeden z mála ponúka viac leteniek od nízkonákladových leteckých spoločností. Vďaka tomu má cestujúci širší výber a hlavne vyššiu pravdepodobnosť, že nájde skutočne zaujímavú cenu. Inak celkovo počet spolupracujúcich leteckých spoločností ide do stoviek.

Akčné ponuky

Pelikán vždy prináša cestujúcim zaujímavé cenové ponuky leteniek pre vybrané destinácie. Ak radi cestujete, môžete ich čas od času prejsť a možno vás inšpirujú k ďalšej ceste. Nájdeme tu ako letenky do európskych metropolí, tak aj do exotickejších destinácií.

Článok Pelikán, online letenky do sveta bol publikovaný 3. března 2013 v 12.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Pavla Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...