Kam na letnú dovolenku? Toto sú naše tipy

Kam na letnú dovolenku? Toto sú naše tipy

Prázdniny sú čoraz bližšie a vy len teraz premýšľate nad tým, kam chcete ísť? Nemajte žiadne obavy, určite si nájdete výhodnú ponuku aj na poslednú chvíľu. V neposlednom rade, množstvo last minute ponúk je vo zvýhodnených cenách.

Letná dovolenka by rozhodne mala stáť za to. Práve preto sa oplatí do nej zainvestovať aj viac financií. Predsa len, idete k moru raz za rok a chcete si to čo najviac užiť. V tomto článku vám prinášame tipy na destinácie, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie.

Grécko ako skvelá voľba

Možno by ste neverili, no dovolenka Rodos je veľmi odporúčaná z mnohých dôvodov. Ide totiž o destináciu Grécko, ktoré má svoju charizmu a skvelý dojem. Čo sa týka ostrova Rodos, je to vhodná dovolenková destinácia napríklad pre rodiny s deťmi. Nájdete tu veľké množstvo hotelov, ktoré sú vybavené mnohými atrakciami. Taktiež vás poteší lahodné jedlo, ktorého nikdy nebudete mať dosť. Veľký výber šalátov, domáce tzatziki a mnoho ďalšieho.

Taliansko vás neomrzí

Sardínia – Limone Beach Village, foto: travelco.skSardínia – Limone Beach Village, foto: travelco.sk

Za ďalšiu najčastejšiu dovolenkovú destináciu sa považuje práve Taliansko. Dovolenka Sardínia je skvelým riešením pre všetkých. Či už máte deti alebo si chcete vyhodiť z kopýtka s priateľmi, Sardínia je výborná voľba. Taktiež tu máte možnosť ochutnať pravú taliansku pizzu a množstvo chutných a lahodných drinkov.

Výber je na vás

Nech už je to akákoľvek dovolenková destinácia, pri výbere sa riaďte vlastnými preferenciami. Tiež je dôležité, či sú v danej oblasti krásné bazény, piesočnatá alebo kamienková pláž. Niekomu totiž vyhovuje jedno, inému zase druhé. Aj napriek tomu, že si nemusíte kupovať zrovna tú najdrahšiu ponuku, šetriť by ste určite nemali. Preto neváhajte a vyberte si dovolenku podľa vlastných predstáv. Skvelým riešením je aj all inclusive, kedy budete mať zabezpečené raňajky, obed, večeru a jedlo počas celého dňa. Nemusíte sa tak o nič starať, len si užívať prítomný moment.

Článok Kam na letnú dovolenku? Toto sú naše tipy bol publikovaný 17. června 2022 v 13.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Petra Havlíková. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...