Letenky do 75 € alebo lacná dovolenka

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, lacné letenky, akčné letenky, leto, august

Sponzorované odkazy:

Letenky do 75 € alebo lacná dovolenka

V tomto roku ste sa na zahraničnú dovolenku nedostali, pretože vám všetky zájazdy pripadali príliš drahé a váš rozpočet nie práve priaznivý a naklonený k míňaniu? Potom ste si možno užili prekrásnu dovolenku na Šírave alebo na Liptovskej Mare alebo čakáte na tie najlacnejšie letenky, ktoré sú už konečne dostať. Vyčkávať na posledné ponuky sa vskutku vyplatilo, lebo v auguste si môžete užiť krásnu zahraničnú dovolenku už od senzačných 75 €. Neveríte? Potom sa môžete presvedčiť, že ceny leteniek naozaj berú dych.

Lamezia Terme – 62 €

Do úchvatného Talianska sa ročne vypravia na desiatky tisíc nadšených turistov, medzi ktorými samozrejme nesmú chýbať ani Slováci. Taliansko je tak rozmanitou krajinou, že ju môžete navštevovať prakticky kedykoľvek a stále budete mať čo robiť a čo objavovať. Na jar a na jeseň vás čaká poznávanie Ríma, Benátok, Florencie alebo Neapola, v zime zase úchvatné zasnežené Alpy a v letných mesiacoch sú dvere Talianska otvorené dokorán. Gargano, Sicília, Sardínia, Bibione, Lago di Garda alebo krásna oblasť Lamezia Terme sú ideálnou voľbou na pravú letnú dovolenku ako s priateľmi, tak s deťmi alebo len s partnerom. Vydajte sa teraz do Lamezia Terme za senzačných 62 € a užite si letnú dovolenku za skvelé ceny, na ktorú nikdy nezabudnete. Tieto lacné letenky zoženiete od leteckej spoločnosti Air Berlin.

Autor: Alexander van LoonAutor: Alexander van Loon

Mallorca – 51 €

Európske ostrovy sú krásne do posledného kúta, a to predovšetkým vďaka svojej špecifickej kultúre a rozmanitosti. Na čo na ostrovoch tiež nenarazíte, sú typické mestské pláže a rozľahlé panelákové hotely, čo milovníci súkromia a romantiky iste veľmi ocenia. Ak vám nevadí trochu dlhší let a obľúbili ste si slnečné a horúce Španielsko, potom sa vydajte na úchvatný ostrov Mallorca, ktorý je doslova rajom na zemi. Tu sa snúbi španielska temperamentnosť so starými tradíciami a nechýbajú samozrejme krásne pláže a promenády. Ak sa vám niekde bude naozaj páčiť a budete sa chcieť vrátiť, potom je to rozhodne Mallorca. Cena leteniek na tento španielsky ostrov je s leteckou spoločnosťou Condor 51 €.

Autor: Alexander van LoonAutor: Alexander van Loon

Kréta – 72 €

Kréta je nielen najväčším ostrovom Grécka, ale aj celého stredozemného mora a iste ste si ju na mape nemohli nevšimnúť. Ak ste ju ešte nemali tú česť navštíviť, potom nastala tá správna chvíľa na dovolenku a na grécke dobrodružstvo. Kréta sa pýši stáročnou špecifickou históriou, ku ktorej sa viažu grécke báje a povesti o labyrinte a legendárnom býkovi s ľudským telom. Kréta je plná krásnych pamiatok, ktoré majú svoje dejiny, ale aj prekrásnych pláží, nechýba priezračné more a vynikajúce grécka kuchyňa. Letenky na impozantný ostrov Kréta vás teraz s leteckou spoločnosťou TULfly vyjdú na senzačnú cenu 72 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Letenky do 75 € alebo lacná dovolenka bol publikovaný 18. srpna 2016 v 04.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...