Dovolenka snov len s lacnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, lacné letenky, september, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Dovolenka snov len s lacnými letenkami

Dovolenka je zaslúženým odpočinkom pre všetkých tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú počas roku v jednom kole a tiež stereoptype. Takisto mamičky s deťmi, ktoré sa celé dni doma starajú o domácnosť a ratolesti potrebujú čas od času vypnúť a načerpať novú energiu. Dovolenku by si skrátka nikto nemal upierať a pokiaľ si ju môžete dovoliť naozaj len raz ročne, mali by ste ušetriť na letenkách, ktoré sú obvykle zbytočným vyhadzovaním peňazí. Pozrite sa na septembrové akčné letenky, vďaka ktorým si užijete dovolenku snov za senzačné ceny.

Lanzarote – 61 €

Na severe Talianska alebo v Chorvátsku už vám koncom septembra bude na kúpanie a opaľovanie sa pravdepodobne zima a je potrené dodať, že môžete očakávať tiež dažde a silnejší vietor. Kde si naopak užijete dovolenku podľa vašich predstáv a všetkých kritérií, sú Kanárske ostrovy. Tie sú senzačnou voľbou takmer po celý rok a na jeseň predovšetkým. Na Lanzarote sa môžete tešiť nielen na príjemné teploty, ale tiež na úchvatnú krajinu, priezračné more a veľmi príjemné ubytovanie. Vydajte sa na Kanárske ostrovy s celou rodinou už teraz, a to za skvelých 61 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Autor: KimAutor: Kim

Los Angeles – 394 €

Po návšteve Ameriky a konkrétne Spojených štátov amerických túži snáď každý a ak ste sa do USA doteraz nemali tú možnosť pozrieť, potom nastal ten správny čas. V septembri totiž môžete zaobstarať letenky za senzačných 394 €, a to do prekrásneho a majestátneho mesta Los Angeles. Mesto anjelov, ako ho tiež prezývajú, je jedným z najimpozantnej­ších miest Ameriky, preto neváhajte a vydajte sa za dobrodružstvom už dnes. Cena leteniek je od leteckej spoločnosti Scandinavian Airlines skvelých 394 €.

Honolulu – 365 €

Keď sa povie Havaj, takmer každý si predstaví prostredie ako z pohľadníc. Nekonečné piesočné pláže, smaragdovo sfarbené zátoky, palmy kam len oko dovidí a priateľské obyvateľstvo. To a omnoho viac je Havaj. Využite akčných septembrových leteniek a vydajte sa do hlavného mesta Havaja – Honolulu, už za skvelých 365 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou American Airlines za senzačné ceny.

Ibiza – 61 €

Kde sa ešte koncom septembra môžete tešiť z príjemných letných teplôt a osvieženia v mori, sú Baleárske ostrovy a konkrétne ostrov Ibiza. Ten je síce známy pre množstvo klubov a večierkov, avšak touto dobou sú študenti a iné partie nadšencov už dávno mimo ostrova. Čaká vás tak pokojný pobyt v srdci úchvatnej španielskej prírody. Cena leteniek s leteckou spoločnosťou Condor teraz vychádza na skvelých 61 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Dovolenka snov len s lacnými letenkami bol publikovaný 25. září 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...