Dovolenka v septembri alebo kam sa vydať?

Tagy:  dovolenka, pobyt, zájazd, more, prázdniny, cesta, lacná dovolenka, september, leto

Sponzorované odkazy:

Dovolenka v septembri alebo kam sa vydať?

Prázdniny utiekli neuveriteľne rýchlo a vaše deti sa zase museli vrátiť späť do školských lavíc. Ak ste sa nestihli venovať partnerovi alebo kamarátom, potom by ste mali využiť akčných septembrových leteniek a vydať sa na prekrásnu dovolenku za super ceny alebo aspoň navštíviť jednu z európskych metropol a užiť si predĺžený víkend babieho leta. Máme pre vás pár dobrých tipov na naozaj lacné letenky, ktoré vás donútia si prázdniny ešte trochu predĺžiť.

Chorvátsko – Zadar – 41 €

Nie je nič nové pod slnkom, že sa väčšina Slovákov vydáva na letnú dovolenku do Chorvátska, a to nielen s deťmi, ale aj s partiou dlhoročných priateľov alebo len s partnerom. Ak ste si zvykli do Chorvátska jazdiť automobilom, pretože vás cesta vyjde lacnejšie, tak sa pozrite na tieto exkluzívne letenky leteckej spoločnosti Ryan air, ktorá prichádza s neuveriteľnými cenami. Na chorvátsky Zadar sa totiž teraz v septembri môžete pozrieť za neuveriteľných 41 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov. Tak na čo ešte čakáte? Hurá na dovolenku do Chorvátska!

Filipíny – Manila – 446 €

Túžite po exotickej letnej dovolenke, ale nechceli ste sa tak ďaleko vydávať cez prázdniny, kedy sú zájazdy v týchto končinách zvyčajne veľmi drahé? Potom využite akčných leteniek leteckej spoločnosti Air China a vydajte sa do prekrásnej Manily už dnes, a to za senzačnú cenu 446 €. Za túto cenu leteniek by ste sa obvykle pozreli najďalej do Dubaja, dnes ale môžete byť na Filipínach.

Autor: Nick Fewings 5 Million viewsAutor: Nick Fewings 5 Million views

Španielsko – Barcelona – 85 €

Jedným z najkrajších európskych miest je nesporne Barcelona. Táto španielska metropola berie dych turistom z celého sveta a Slováci na tom nie sú inak. Ak ste doteraz nemali možnosť sa do majestátnej Barcelony pozrieť, potom využite akčných leteniek od Českých aerolínií a vydajte sa do Barcelony za senzačných 85 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Grécke ostrovy – Kréta – 80 €

Kde sa vám bude rozhodne páčiť a kde si užijete nezabudnuteľnú letnú dovolenku, je nesporne Grécko a jeho ostrovy. Grécke ostrovy sú impozantné a neexistuje osoba, ktorá by ich zavrhla. Vydajte sa v septembri na krásnu letnú dovolenku na grécky ostrov Kréta, a to už za senzačných 80 €. tieto lacné letenky vám poskytne grécka letecká spoločnosti Niki.

Autor: Polina FAutor: Polina F

Článok Dovolenka v septembri alebo kam sa vydať? bol publikovaný 10. září 2017 v 04.45 v rubrike Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...