Last minute septembrové letenky

Tagy:  lietanie, pobyt, zájazd, dovolenka, lacné letenky, last minute, akčné letenky, september

Sponzorované odkazy:

Last minute septembrové letenky

Väčšina leteckých spoločností ponúka lacné a akčné letenky prakticky po celý rok. Stačí len hľadať a aktívne sa o ponuky zaujímať, pretože nie všetky lety vás vyjdú na dobré ceny. Avšak aj v septembri sa nájde hneď niekoľko akčných ponúk, ktoré vás nadchnú a možno presvedčia k ďalšej dovolenke, alebo aspoň k predĺženému víkendu.

Francúzsko – Toulouse – 25 €

Francúzsko je nesporne jednou z najkrajších európskych krajín a turistom má skutočne čo ponúknuť. Francúzsko je totiž natoľko rozmanité a impozantné, že si ho užije milovník mora a tepla, nakupovania, ale aj tí, čo nedajú dopustiť na hory a lyžovanie. Ak teda stále tápate, kam sa vydať za oddychom a nič nerobením, vypravte sa práve do prekrásneho Francúzska. Skvelou voľbou je v tejto chvíli napríklad oblasť Toulouse, kam zoženiete letenky za neuveriteľných 25 €, a to vrátane letiskových poplatkov. Letenky vám prichystala letecká spoločnosť Ryanair.

Autor: senza sensoAutor: senza senso

USA – New York – 369 €

Snáď každý človek by sa chcel aspoň raz za život pozrieť do Spojených štátov amerických. Tie sú pre Slovákov niečím úplne iným a jedinečným, a preto nie je divné, že vás tak lákajú. Jedným z miest, ktoré by ste v Amerike rozhodne mali navštíviť, je majestátny New York. Ten je symbolom pre všetko, čo moderné americké mestá predstavujú. Šetríte na pobyt v New Yorku a stále čakáte na lacné letenky? Potom sa na cesty vydajte práve v septembri, lebo práve teraz zoženiete letenky za senzačných 369 €, a to jedine s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Portugalsko – Madeira – 139 €

Ešte ste sa toto leto nestihli pozrieť na dovolenku k moru a stále premýšľate, kde sa vám bude v septembri páčiť najviac? Potom sa vydajte na prekrásny portugalský ostrov Madeira. Ten je plný prekvapení a turistických lákadiel, ako sú dlhé pláže, západy slnka, úchvatné počasie a tiež rozmanité ubytovanie. Záleží na vás, či dovolenku zoberiete ako pobyt v stane a cestovanie po ostrove, alebo si budete chcieť oddýchnuť v jednom z luxusných hotelových komplexov. Vydajte sa na ostrov Madeira ešte dnes a zaplaťte za letenky iba 139 €. Letenky zoženiete aj so spiatočným letom a všetkými letiskovými poplatkami od leteckej spoločnosti KLM.

Autor: Berit WatkinAutor: Berit Watkin

Článok Last minute septembrové letenky bol publikovaný 12. září 2017 v 07.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...