Na lacnú dovolenku s CONDOR

Tagy:  dovolenka, lietanie, pobyt, zájazd, apríl, cestovanie, condor

Sponzorované odkazy:

Na lacnú dovolenku s CONDOR

Každý rok sa tešíte na dovolenku, že si poriadne oddýchnete od každodenného stresu a kolobehu ohľadom rodiny a zamestnania? Potom by ste sa mali zamerať na lacné letenky a ušetrené peniaze zainvestovať do ubytovania, výborného jedla a prostredia ako takého. Vyhadzovať stovky eur za drahé letenky je zbytočný luxus, ktorý si môžete ušetriť, ak budete šikovní a pravidelne budete sledovať všetky akcie. V apríli je akčných letov nespočetné množstvo, lebo práve v tomto mesiaci „dovolenkovanie“ ešte len začína. A kam sa vypraviť s leteckou spoločnosťou Condor? Do celého sveta a dokonca za senzačné ceny. Nechajte sa inšpirovať našimi vybranými tipmi.

Madeira – 81 €

V typických stredomorských oblastiach Chorvátska alebo Talianska je v tejto dobe ešte pomerne chladno a rozhodne zabudnite na kúpanie sa v mori a opaľovanie. Kde je ale aj v apríli a obzvlášť koncom apríla teplo, je určite na Madeire. Tento portugalský ostrov je presýtený prekrásnou prírodou a nechýba ani skvelé ubytovanie, vynikajúce jedlo a príjemné obyvateľstvo. Na pútavý ostrov Madeira, ktorý vás okamžite uhranie, sa teraz so spoločnosťou Condor vydáte za senzačných 81 €.

Puerto Plata – 259 €

Už vás nebaví neustále navštevovať tie rovnaké európske miesta a teraz by ste sa radi pozreli o niečo ďalej? Potom využite senzačné ceny leteniek leteckej spoločnosti Condor a vydajte sa na zahraničnú exotickú dovolenku už dnes. Do prekrásnej oblasti Puerto Plata v Dominikánskej republike sa totiž teraz môžete pozrieť za super cenu 259 €. A čo vás na Puerto Plata čaká? Prekrásna príroda, oceán, vlny o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo, úchvatné a takmer nekonečné pláže a samozrejme prvotriedne ubytovanie. Neváhajte a vydajte sa na Puerto Plata ešte dnes.

Autor: Ludovic BertronAutor: Ludovic Bertron

Montego Bay – 269 €

V exotických oblastiach ešte chvíľu zostaneme, lebo práve v apríli sa ponúka veľa možností, kam by ste sa mohli pozrieť a napriek tomu vás dovolenka nebude stáť tisíce eur. Napríklad Jamaica ponúka veľa možností pre krásnu exotickú dovolenku. V tomto období je na Jamajke krásne počasie, preto sa nemusíte obávať dažďov ani chladu. Jamaica je plná optimistických ľudí, pohostinnosti, skvelého jedla a tiež príjemných komplexov na ubytovanie. Záleží výhradne na vás, či si vyberiete luxusný hotel alebo príjemný bungalov pri pláži. Letenky do oblasti Montego Bay nachádzajúce sa práve na krásnej Jamajke vás teraz budú stáť skvelých 269 €.

Autor: EvgeniiAutor: Evgenii

Najlacnejšie letenky nájdete na pelikan.cz

Článok Na lacnú dovolenku s CONDOR bol publikovaný 16. dubna 2017 v 19.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...