Silvester vďaka najlacnejším letenkám

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, december, silvester

Sponzorované odkazy:

Silvester vďaka najlacnejším letenkám

Vianoce sú síce preč, ale pred vami je ešte prekrásny Silvester a oslava Nového roka. Chceli by ste ho stráviť v rodinnom kruhu, pri mori alebo sa vydáte na eurovíkend? Voľba je čisto na vás, avšak vďaka akčným letenkám sa v decembri môžete pozrieť prakticky kamkoľvek na svete, a to za senzačné ceny. Máme pre vás pár skvelých tipov, ktoré vás iste nadchnú.

Viedeň

Silvester môže mať vskutku mnoho atraktívnych podôb a záleží na vás, akým spôsobom ho oslávite a či si ho užijete na maximum. Ak sa ešte nemôžete a nechcete zmieriť s tým, že je koniec Vianoc, je ideálnou voľbou Viedeň, kde môžete nasávať povianočnú atmosféru a navštíviť Vianočné trhy.

Autor: LetNounAutor: LetNoun

Cancún za 305 €

Mnohí sa na Vianoce vydávajú do teplých krajín, kde si užívajú nič nerobenie, more a slniečko a jednoducho všetko, čo k dovolenke patrí. Nestihli ste chytiť akčné letenky cez december, alebo ste chceli zostať cez sviatky doma a užívať si typické slovenské Vianoce? Potom sa vydajte do majestátneho Cancúnu už dnes, a to za skvelých 305 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou Eurowings.

New York za 366 €

Ak niekde zažijete naozaj majestátny vstup do Nového roka a oslavu Silvestra, potom je to nesporne New York. Táto metropola každoročne oslavuje koniec roka a príchod toho nového na Times Square, kde sa zíde tisíce a tisíce ľudí. Láka vás veľkolepá oslava a zároveň už roky túžite navštíviť mesto, ktoré nikdy nespí a má vám naozaj čo ponúknuť? Potom vyžite akčné letenky od leteckej spoločnosti United Airlines a vydajte sa do New Yorku za úchvatných 366 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: Kolitha de SilvaAutor: Kolitha de Silva

Článok Silvester vďaka najlacnejším letenkám bol publikovaný 27. prosince 2016 v 20.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...