Lákajú vás diaľky? 3 miesta, kam môžete letieť lacno

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Lákajú vás diaľky? 3 miesta, kam môžete letieť lacno

Skúste sa aspoň na chvíľu zamyslieť nad tým, koľko ľudí poznáte, ktorí neradi cestujú a či sa niekto taký vo vašom okolí vôbec vyskytuje. Po pár minútach urputného premýšľania pravdepodobne prídete na to, že nikoho takého neevidujete, pretože zatiaľ čo každého baví niečo iné, cestovanie je skrátka koníčkom, ktorý napĺňa drvivú väčšinu ľudí na celom svete. No a nie je sa čomu diviť. Spoznávať nové miesta, objavovať odlišné krajiny a zoznamovať sa s diametrálne odlišnými ľuďmi je predsa neuveriteľne zábavné a plnohodnotné. Ak by ste v októbri chceli vystúpiť zo svojho stereotypu a aspoň na chvíľu sa pozrieť za hranice našej vlasti, nechajte sa inšpirovať lacnými letenkami, vďaka ktorým sa za super ceny pozriete do celého sveta.

Tokio za 387 €

Ak si možno predstaviť úplne odlišnú krajinu od tej našej, potom je to rozhodne Japonsko, ktoré je svojou diferenciou neuveriteľne pôvabné a rozmanité. Nielen, že je od Slovenskej republiky vzdialené tisíce kilometrov, ale podobnosti by ste hľadali len veľmi ťažko. Japonsko sa pýši úplne inou architektúrou, kultúrou, obyvateľstvom, kuchyňou a tradíciami, ktoré sú zakorenené tisícky rokov späť. Je teda úplne prirodzené, že práve Európanov Japonsko tak priťahuje a fascinuje. Či už sa chcete ubytovať v menšej dedinke a spoznávať krásy klasického Japonska alebo naopak túžite po ruchu metropoly, potom využite akčnú ponuku leteniek do Tokia, ktoré teraz zoženiete za senzačných 387 €, a to od leteckej spoločnosti Finnair.

Autor: Paolo GambaAutor: Paolo Gamba

Martinik za 369 €

V Slovenskej republike už nejaký ten piatok vládne veľmi chladné počasie a teplé dni sú v nedohľadne. Ba naopak sa môžeme tešiť na poriadne mrazy, dažde a jednoducho také podmienky, ktoré nie sú príliš obľúbené. Príde vám, že od letnej dovolenky už ubehlo veľmi veľa dní alebo ste sa bohužiaľ tento rok za hranice nestihli pozrieť? Potom si s októbrovým počasím poraďte po svojom a vydajte sa do preslneného Karibiku, a to konkrétne na prekrásny ostrov Martinik, kde vás privíta hotový raj na zemi. Cena letenky je so spoločnosťou Air France neuveriteľných 369 €.

Los Angeles za 432 €

Amerika je snom takmer každého mladšieho človeka, pretože pre väčšinu predstavuje akýsi sen. Zamilovali si ju predovšetkým študenti, ktorí čoraz častejšie podnikajú cesty za prácou alebo štúdiom práve do Spojených štátov amerických. Ak aj vás USA neuveriteľne ťahá a chceli by ste tieto končiny navštíviť aspoň raz, potom neváhajte a stavte na letenky od American Airlines, ktoré vás do úchvatného a majestátneho Los Angeles, alebo mesta anjelov dopravia už za 432 €.

Článok Lákajú vás diaľky? 3 miesta, kam môžete letieť lacno bol publikovaný 25. října 2015 v 17.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...