Panama City za 464 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, exotická dovolenka, akčné letenky, lacné letenky, panama, panama city

Sponzorované odkazy:

Panama City za 464 €

Na zemi existuje naozaj minimum ľudí, ktorí by s čistým svedomím dokázali povedať, že cestovanie nie je ich obľúbenou činnosťou. Poznávanie nových krajín, odlišných kultúr a celkovo také to vymanenie sa z každodenného stereotypu, je vždy príjemnou záležitosťou a je prakticky jedno, či sa vypravíte len k susedom do Álp alebo rovno do Thajska. Milujete cestovanie po celý rok a radi by ste si oddýchli na nejakom exotickom zájazde? Potom neváhajte a využite akčnej ponuky od spoločnosti Lufthansa a vydajte sa do krásnej a temperamentnej Panamy, už za senzačných 464 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov a spiatočného letu.

Prečo cestovať na jar?

Veľa ľudí čaká s dovolenku na letné mesiace, kedy si chce užiť poriadne slniečko a kúpanie so všetkým čo k tomu patrí. Vypraviť sa na dovolenku v lete je však pomerne nepraktické riešenie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Po prvé môžete počítať s neuveriteľným množstvom iných turistov, pretože v júli a auguste sú všetky obľúbené turistické lokality doslova obložené cestujúcimi. Ďalšou nevýhodou sú extrémne vysoké teploty, nemožnosť vziať si dovolenku a nesmieme zabudnúť ani na vysoké ceny, ktoré sú v lete skrátka samozrejmosťou. Ak si teda plánujete dovolenku vyčerpať v júni, júli alebo auguste, počítajte s tým, že zaplatíte za letenky aj ubytovanie v plnej výške.

Autor: Howard LifshitzAutor: Howard Lifshitz

Kedy sa naopak oplatí podniknúť cestu za hranice, je práve jar, ideálny je potom apríl alebo máj. V týchto mesiacoch môžete podnikať interaktívne eurovíkendy, ale tiež exotické dovolenky do malebných krajiniek, kde je teplo a krásne počasie prakticky po celý rok. Ak sa vydáte k moru koncom mája, môžete sa na vyššie teploty a kúpanie tešiť už aj v stredomorských oblastiach ako sú grécke ostrovy juh Talianska alebo samozrejme Španielska. A kam sa teda vypraviť za exotikou v apríli? Ideálne napríklad do prekrásnej Panamy, kam vás teraz letenky vyjdú na naozaj skvelé peniaze.

Zavítajte do Panama City

Panama City je hlavným mestom štátu Panama a nachádza sa pri pobreží panamského zálivu. Mesto je veľmi významným ekonomickým a kultúrnym centrom krajiny, pričom sa vyznačuje prvotriednymi univerzitami, ktoré sú známe široko ďaleko. Mesto sa príznačne delí na staré a nové mesto, obdobne, ako napríklad Praha. Rozdiel je však v tomto prípade úplne iný. Zatiaľ čo staré mesto bolo postavené v 16. storočí, to Nové iba o storočie neskôr. Architektúra Starého a Nového mesta je preto veľmi podobná a rozdiely teda minimálne. Panama City má svoje neuveriteľné čaro a temperament, ktorý z mesta sála na míle ďaleko. Tunajšie obyvateľstvo je veľmi priateľské a veselé, preto sa tu budete rozhodne cítiť veľmi príjemne a predovšetkým vítaní, čo rozhodne nemožno tvrdiť o všetkých krajinách či väčších mestách. Vzhľadom k faktu, že sa Panama City nachádza pri mori, môžete si tu užiť exotickú dovolenku so všetkým.

Autor: Carlos Adampol GalindoAutor: Carlos Adampol Galindo

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Panama City za 464 € bol publikovaný 29. dubna 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...