Last minute február

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, arábia, sae, vietnam, exotika, exotická dovolenka, bali

Sponzorované odkazy:

Last minute február

Február sa opäť nesie v znamení lacných leteckých pobytov, ktoré vás v zime môžu vyjsť na skvelé ceny. Kým v typických stredomorských letoviskách je teraz pomerne zima, v exotických končinách sa nielen príjemne zohrejete, ale navyše nachytáte nejaký ten bronz, odpočiniete si na vyhriatych plážach a okúpete sa v nádhernom priezračnom mori. A to všetko za neuveriteľne nízke ceny, pretože február praje last minute zájazdom.

A prečo sú vlastne aj februárové zájazdy za exotikou také lacné? Odpoveď je jednoduchá, pretože v zime cestuje za slnkom podstatne menej ľudí, než v lete, keď sú prázdniny a k moru sa môžu pozrieť aj školopovinné deti a študenti. V zimných mesiacoch vás tak exotická dovolenka môže často vyjsť na podstatne lepšie peniaze, než luxusná dovolenka na horách. Ak neviete, kde a ako lacné zájazdy hľadať, nechajte sa inšpirovať napríklad ponukou od cestovnej kancelárie Invia, s ktorou sa cestovanie do zahraničia naozaj oplatí.

Arábia za 359 €

Ak sa chcete ešte tohtoročnú zimu pozrieť k moru, ale neplánujete cestovať za oceán a podnikať tak 20-hodinový let, vydajte sa s Invia napríklad do Spojených arabských emirátov, kde vás čaká dovolenka snov, a to za skvelé ceny. Za 359 € môžete mať týždenný pobyt v luxusnom hotelovom komplexe, kde nechýba all inclusive strava, non stop recepcia, bazény, golfové ihrisko a mnoho ďalšieho, prečo sa do Arábie budete chcieť opäť vrátiť. Využite akčného last minute februárového zájazdu a vydajte sa za krásou Spojených arabských emirátov ešte dnes.

Autor: Bair175Autor: Bair175

Bali za 813 €

Ďalšou prekrásnou destináciou, ktorú by chcel iste, aspoň raz za život, navštíviť úplne každý človek, je dych berúce Bali. Bali je nádherným ostrovom, vďaka ktorému vznikol výraz „raj na zemi“. Tu si totiž budete pripadať ako v rozprávke a pravdepodobne sa vám bude veľmi ťažko vracať do studenej Slovenskej republiky. Bali disponuje prekrásnymi belostnými plážami, priezračným morom, ktoré zvádza ako na kúpanie, tak potápanie, nechýbajú hotelové komplexy so všetkým prepychom, ale aj romantické bungalovy a nesmieme zabudnúť na vynikajúcu exotickú kuchyňu a príjemné miestne obyvateľstvo, ktoré si turistický ruch neuveriteľne váži. Vydajte sa na ostrov Bali už za senzačných 813 €, a to na 10 dní s polpenziou a vrátane leteniek so všetkými poplatkami.

Vietnam za 923 €

O Vietname sa pomerne málo hovorí a bohužiaľ sa jedná o štát, ktorý stále zostáva tak trochu v tieni jeho susedov, ktorými sú Kambodža, Laos a tiež majestátne Thajsko, ktoré je doslova presýtené turistami. Thajsko je síce nádherným štátom, kde sa musí páčiť zrejme každému, avšak turizmus tu ide na plné obrátky, preto je v krajine čoraz drahšie. Ak sa chcete pozrieť do krásnej exotickej destinácie a pritom výrazne ušetriť, vydajte sa práve do menej populárneho Vietnamu. Krajina je tu úchvatná, preto môžete vyraziť aj na horskú turistiku a na veľa výletov, iste vás nadchne aj tropické počasie, krásne more a samozrejme exotické pláže plné kokosových paliem a čistého bieleho snehu. Do Vietnamu sa teraz pozriete za senzačných 923 €. Tak na čo ešte čakáte?

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Last minute február bol publikovaný 26. února 2015 v 08.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...