Februárové letenky od Student Agency

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, eurovíkend, rím, barcelona, viedeň, student agency

Sponzorované odkazy:

Februárové letenky od Student Agency

O tom, že sa so Student Agency naozaj oplatí cestovať, rozhodne nemusíme nijako dlho polemizovať. Spoločnosť Student Agency neslúži iba pre študentov, ako by sa z názvu mohlo zdať, ale ich služieb môže využiť úplne ktokoľvek, vrátane seniorov a detí. Medzi populárne služby Student Agency patrí predovšetkým lacná autobusová doprava a tiež letenky, ktoré v určitých akciách môžete kúpiť naozaj za bagateľ. Chcete cestovať lacno aj vo februári? Potom sa nechajte inšpirovať práve spoločnosťou Student Agency a spoznajte krásy zahraničných miest a turistických destinácií.

Autor: BgagAutor: Bgag

Barcelona za 100 €

Barcelonu by mal, aspoň raz za život, navštíviť úplne každý nadšený turista. Druhé najväčšie španielske mesto sa pýši nielen tým, že leží pri mori, čiže tu môžete stráviť pravú letnú dovolenku, ale predovšetkým sa vyznačuje neobvyklou secesnou architektúrou, ktorá dýcha doslova z každého kúta. V Barcelone sa narodil a svoj život tu strávil jeden z najslávnejších architektov a umelcov sveta, Gaudí. Ten tu vybudoval nádhernú Sagradu Famíliu, dych berúci park a tiež vily, ktoré rozhodne stoja za pohľad. Ak sa do Barcelony chcete pozrieť vo februári, kedy je v Španielsku veľmi príjemné, takmer jarné počasie, cestujte so spoločnosťou Student Agency, a to za skvelých 100 €. Cena zahŕňa všetky poplatky a tiež spiatočný let.

Rím za 111 €

Hlavné mesto Talianska láka čoraz viac turistov, a to úplne po celý rok. Kým v lete je v metropole neuveriteľné teplo, ktoré vám poznávanie mesta môže značne znepríjemniť, na jar sa v Ríme pohybuje až príliš mnoho turistov. Kedy sa teda vydať za objavovaním krás jedného z najúžasnejších miest Európy? Ideálne vo februári alebo v marci, keď na jednej strane nenarazíte na extrémne davy nadšených turistov, a naviac kúpite letenky od Student Agency za skvelé ceny. Vrátane poplatkov a spiatočného letu môžete majestátny Rím navštíviť už za 111 €.

Autor: BetacommandBotAutor: BetacommandBot

Článok Februárové letenky od Student Agency bol publikovaný 17. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...