Februárové letenky od Wizzair

Tagy:  cestovanie, dovolenka, letenky, zájazd, pobyt, more, odpočinok, február, wizzair, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Februárové letenky od Wizzair

S nízkonákladovými letenkami sa za posledných pár rokov doslova roztrhlo vrece a treba podotknúť, že sú, medzi turistami, stále populárnejšie. Samozrejme nie je sa čomu diviť, pretože míňať ťažko zarobené alebo nasporené peniaze za prepravu, je naozaj úplne zbytočné. Milujete cestovanie, žiadna destinácia vám nie je cudzia a najradšej by ste sa pozreli do každého kúta planéty? Potom práve vy, nízkonákladovú dopravu, oceníte najviac.

Jednou zo známych a veľmi obľúbených nízkonákladových leteckých spoločností, je Wizzair, zameriavajúca sa spravidla na veľmi lacné letenky. Maďarské aerolínie vo svete lietania nie sú žiadnym nováčikom, majú za sebou značnú históriu a dobré recenzie, preto sa s nimi naozaj nemusíte báť lietať. A kam sa s Wizzair vypraviť v februári?

Benátky za 18 €

Valentín je síce za nami, preto ho v jednom z najromantic­kejších miest tento rok už neoslavíte, avšak stále existuje nespočetné množstvo dôvodov, prečo práve úchvatné Benátky navštíviť. Toto famózne mesto sa od tých ostatných líši predovšetkým preto, že prakticky celé stojí na vodných kanáloch. Tými môžete preplávať po legendárnych gondolách a splniť si tak svoj dávny sen o spoločne strávenom víkende. Nemáte na seba z partnerom príliš veľa času a radi by ste opäť zažali ten povestný plamienok lásky? Potom využite skvelých februárových zliav o spoločnosti Wizzair a vydajte sa do talianskych Benátok za neskutočných 18 €.

Autor: CitypeekAutor: Citypeek

Londýn za 22 €

Londýn je ďalšou európskou metropolou, ktorá láka tisíce a tisíce turistov. Niektorí sa opätovne vracajú, pretože sa hlavného mesta Anglicka nemôžu nabažiť, iní spoznávajú európske metropoly jednu po druhej, čiže Londýn, úplne pochopiteľne, nemôžu vynechať. Londýn má, s celkovou aglomeráciou, okolo 7 miliónov obyvateľov, čo je naozaj monštruózne číslo. Je vám teda zrejme jasné, že si mesto pre svojich občanov pripravilo toľko zábavy a kultúrneho vyžitia, že sa tu nudiť naozaj nebudete. A ak by ste náhodou už mali dosť všetkých tých impozantných múzeí, galérií alebo výstav, môžete sa vydať po stopách novogotických pamiatok, ochutnať miestnu kuchyňu alebo si zájsť na výhodné nákupy do Oxfort street. Do Londýna, na letisko Luton, sa teraz s Wizzair dostanete za senzačných 22 €.

Rím za 29 €

Talianska nie je nikdy dosť a sú takí ľudia, ktorí ho navštevujú rok čo rok, ba dokonca častejšie. Táto krajina totiž ponúka veľa možností, ako si užiť dovolenku. V lete sa môžete vydať do jedného zo skvelých letných letovísk, kde na vás čakajú krásne pláže a teplé more, v zime zase naopak môžete zájsť do talianskych Álp a užiť si tak pravú zimnú dovolenku, na ktorú len tak nezabudnete. A čo robiť na jeseň alebo na jar, ak máte túlavé topánky a doma dlho nevydržíte? Ideálnou voľbou sú eurovíkendy, kedy spoznáte tunajšiu kultúru a nespočetné množstvo pamiatok. Čo hovoríte napríklad na pobyt v majestátnom Ríme, kam sa teraz, s aerolinkami Wizzair, môžete pozrieť za super cenu 29 €?

Autor: BetacommandBotAutor: BetacommandBot

Článok Februárové letenky od Wizzair bol publikovaný 16. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...