Februárové letenky od Easyjet

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, eurovíkend, paríž, miláno, amsterdam, rím

Sponzorované odkazy:

Februárové letenky od Easyjet

Február je pravdepodobne tým najhorším zimným mesiacom, kedy teploty neprestávajú klesať a teplé jarné počasie je ešte v nedohľadne. Nie je teda divné, že veľa ľudí je už značne otrávených a ak aj vy prepadáte depresiám zo zimy a neustáleho stereotypu, nastal ten správny čas pre malý odpočinok. Nemusíte sa nutne vydávať na exotickú dovolenku do Karibiku, ktorá by vás vyšla na stovky eur. Bohato postačí sa vypraviť do jednej z európskych metropol, kde si užijete ruch veľkomesta, spoznáte miestnu kultúru a prejdete si pár nezabudnuteľných pamiatok.

S kým cestovať?

Cestovanie je všeobecne stále dosť nákladné a preto by ste mali ušetriť na tej zložke, za ktorú je naozaj škoda míňať. Kým do ubytovania ste schopní investovať, pretože chcete bývať v peknom prostredí, zaobstarať si predražené letenky, je naozaj zbytočné. Pokiaľ chcete lietať za pár eur, a to prakticky po celej Európe, inšpirujte sa opäť nízko nákladovou leteckou spoločnosťou Easy Jet, ktorá vám každý mesiac prináša veľa akčných ponúk, po ktorých stačí len siahnuť.

Inšpirujte sa aktuálnou ponukou

Ak je vám takmer jedno, kam pôjdete, potom sa inšpirujete aktuálnou februárovou ponukou na webových stránkach aeroliniek Easy Jet. V kolónke inšpirácie na vás čaká niekoľko zaujímavých tipov, ktoré sú pre tohtoročný mesiac absolútne najlacnejšie a preto sa vám kúpa leteniek dvojnásobne oplatí. A kam sa teda vypraviť ešte dnes?

Rím za 36 €

Jedným z miest, ktoré môžete v februári navštíviť za veľmi nízku cenu, je hlavné mesto Talianska. Rím je majestátnou metropolou, ktorá má svoje osobité a históriou presýtené kúzlo. V tomto mesiaci sa navyše na juhu Talianska začína otepľovať, preto sa v meste budete pravdepodobne cítiť veľmi príjemne a zimnú bundu nebudete potrebovať. Čo si ale naopak nezabudnite pribaliť, je fotoaparát, pretože budete mať skutočne čo zdokumentovať.

Autor: AlMareAutor: AlMare

Miláno za 31 €

Miláno je jednou z najpopulárnejších európskych metropol, ktorú by mal aspoň raz za život navštíviť každý turista. V meste síce nenájdete zďaleka toľko historických a architektonických pamiatok, ako je tomu napríklad v Ríme, ale čo si tu rozhodne užijete, sú grandiózne nákupy, ktoré potešia ako ženy, tak mužov.

Amsterdam za 31 €

Amsterdam je mestom, na ktoré veľa ľudí zabúda, čo je samozrejme ohromná škoda, lebo práve toto mesto stojí za predstavenie, a to nielen raz v živote. Amsterdam je preslávený svojou benevolenciou, avšak málokto si uvedomuje, že tu žije veľmi ústretové a priateľské obyvateľstvo, kuchyňa je tu úplne vynikajúca a treba spomenúť aj tunajšiu architektúru, ktorá je natoľko iná a impozantná, že ju so žiadnou inou európskou architektúrou, nemožno porovnávať.

Paríž za 36 €

Paríž je akousi klasikou, ktorá nikdy neurazí a ktorá má stále čo ponúknuť. Možno ste už niekoľkokrát videli Eiffelovu vežu, navštívili Montmarter alebo Mouline Rouge, avšak stále existuje nespočetné množstvo atraktívnych miest, pre ktoré sa skrátka oplatí, cestu do hlavného mesta Francúzska, opäť absolvovať. A obzvlášť potom v prípade, že sú letenky prakticky za babku.

Autor: CalipsAutor: Calips

Článok Februárové letenky od Easyjet bol publikovaný 10. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...