Boston s Delta Arlines za 397 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, usa, spojené štáty americké, boston

Sponzorované odkazy:

Boston s Delta Arlines za 397 €

Spojené štáty Americké sú pravdepodobne najpopulárnejšou svetovou veľmocou, o ktorú sa zaujíma celá planéta. Takmer každý sleduje skvelé hollywoodske trháky a seriály, miluje americké celebrity a je potrebné podotknúť, že nás tiež zaujíma americká strava, magazíny a mnoho ďalšieho. Aké by to asi bolo, môcť si splniť sen a pozrieť sa do USA? V skorších rokoch si dovolenku za oceán mohli dovoliť len majetní ľudia, dnes sú letenky tak lacné a často v takej akcii, že môže cestovať aj študent. Pozrite sa do krajiny, kde sa údajne plnia sny, a to už za senzačných 397 €!

Kam sa vydať?

Vo februári sa môžete tešiť na ďalšiu várku neuveriteľne lacných leteniek a last minute pobytov, ktoré vás dostanú prakticky do celého sveta, a to za tie najnižšie ceny. Zima je, čo sa cestovania týka, najmenej zárobkovým obdobím, čoho sú si letecké spoločnosti a cestovné kancelárie veľmi dobre vedomé. Z toho dôvodu rapídne znižujú ceny a vy tak môžete cestovať a spoznávať odlišné kultúry za super podmienky. Čo hovoríte napríklad na návštevu amerického Bostonu?

Autor: RedjarAutor: Redjar

Boston v kocke

O Bostone ste možno niekoľkokrát počuli v nejakom americkom seriáli alebo filme, pretože ide o veľkomesto, kde sa toho veľa udialo. Boston je niekoľko miliónovou metropolou na východnom pobreží USA, zároveň ide o najväčšie mesto v štáte Massachusetts s celkovým počtom obyvateľov okolo 7 miliónov. To rozhodne nie je málo a treba podotknúť, že sa Boston, vďaka svojej obľúbenosti, stále viac zaľudňuje, čo sa o niektorých amerických mestách povedať nedá.

Boston je tiež považovaný za mesto študentov, lebo je tu veľmi vysoká úroveň vzdelávania. Tí najlepší americkí stredoškoláci, ktorí majú nejaké vízie o svojej budúcnosti, bostonské univerzity zvyčajne zahŕňajú do svojich prihlášok o prestížne štúdium. V Bostone je tiež vyhlásené zdravotnícke centrum, preto sa v meste nachádzajú skvelé nemocnice a chirurgické centrá, ktoré navštevujú aj celebrity a vplyvní ľudia z celej planéty. A aby toho nebolo málo, v Bostone sa rozhodne nebudete nudiť. Nielen, že je tu vďaka vysokému počtu obyvateľov kopa zaujímavých podnikov, veľkomesto bolo vyhlásené centrom kultúry a zábavy. Nechýbajú tu preto pútavé programy divadiel a kín, pouliční umelci, neustále sa tu koná množstvo koncertov, a to aj pod šírym nebom. Čo vás v Bostone tiež zaujme a najskôr doslova nadchne, sú umelecké galérie, múzeá a samozrejme v neposlednom rade tiež nespočetné množstvo vynikajúcich reštaurácií a klubov, kde si užijete nočný život, ako sa sluší a patrí. Ak chcete niekde spoznať skutočnú Ameriku, potom sa rozhodne vydajte práve do Bostonu, svoju cestu určite nebudete ľutovať a pravdepodobne budete mať chuť sa do mesta opäť vrátiť.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: Roybb95Autor: Roybb95

Článok Boston s Delta Arlines za 397 € bol publikovaný 4. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...