Las Vegas s Lufthansa za 369 €

Tagy:  lacné letenky, akčné letenky, lietanie, cestovanie, dovolenka, pobyt, amerika, usa, las vegas, lufthansa

Sponzorované odkazy:

Las Vegas s Lufthansa za 369 €

Asi vás už unavuje to chladné nič nehovoriace počasie a radi by ste sa trochu odreagovali a prípadne spoznali krajinu, kde ste doteraz neboli? Vzhľadom k tomu, že je stále zima a do teplejších jarných dní zostáva ešte veľa času, nie je na škodu popremýšľať o dovolenke alebo dlhšom pobyte v zahraničí, vďaka ktorému načerpáte nové sily a energiu do ďalších pracovných a veľmi vyčerpávajúcich dní.

Kam sa vydať?

Možno si hovoríte, kam sa vydať práve vo februári, kedy je napríklad v typických stredomorských letoviskách, ešte pomerne chladno. Pravdou je, že odísť do Chorvátska by nebolo príliš múdre, avšak na inom kontinente si iste prídete na svoje a na nedostatok tepla si určite nebudete sťažovať. Ak neplánujete eurovíkend v jednom z európskych veľkomiest a nebojíte sa dlhšieho letu, potom využite akčnú ponuku od leteckej spoločnosti Lufthansa a vydajte sa do teplej Nevady, konkrétne do majestátneho Las Vegas, kam vás letenky touto dobou vyjdú na neuveriteľných 369 €.

Autor: ColorAutor: Color

Las Vegas v kocke

Las Vegas je nielen najväčším a najľudnatejším, ale tiež dozaista najpopulárnejším mestom Nevady, ktoré sa nachádza na juhu Spojených štátov amerických. Vzhľadom k sláve Las Vegas by ste možno predpokladali, že pôjde o niekoľko miliónové mesto, avšak nie je tomu tak. Nevada sa nachádza prakticky v púšti a preto v Las Vegas žije bezmála 700 000 obyvateľov. Dôvodom je nielen vyprahnutá púšť a klimatické podmienky, ale predovšetkým fakt, že je mesto živené z enormného turistického ruchu, preto je tu množstvo hotelov a stále turisti, avšak podstatne menej miestnych občanov.

Mesto je vo svete známe predovšetkým svojím nočným životom, ktorý sa skladá z nespočetných barov, kasín a tiež luxusných hotelov, kde ľudia nechajú až milióny dolárov. Okrem hazardu je tu tiež značná kriminalita, preto sa tu turisti musia mať obzvlášť na pozore. Najznámejšou ulicou Las Vegas je The Strip, dlhá 7,2 kilometrov. Práve tu nájdete tie najznámejšie podniky vôbec a keby ste sa ulicou prešli, určite by ste si spomenuli na mnoho filmových záberov z hollywoodskych trhákoch.

Prečo letieť s Lufthansa?

Lufthansa je nesporne najväčšou leteckou nemeckou spoločnosťou a rovnako tak jednou z najväčších aeroliniek na svete. Sídlom spoločnosti je nemecké mesto Kolín nad Rýnom, odkiaľ lieta väčšina spojov. Lufthansa cestuje až do 200 svetových destinácií a v poslednom roku prepravila na 100 miliónov pasažierov. Vzhľadom k bohatej histórii a veľmi dobrej povesti, sa lietaniu so spoločnosťou Lufthansa, báť rozhodne nemusíte.

Autor: ArpingstoneAutor: Arpingstone

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Las Vegas s Lufthansa za 369 € bol publikovaný 1. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...