Bangkok za 421 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akčné letenky, zájazd, dovolenka, pobyt, thajsko, bangkok, klm

Sponzorované odkazy:

Bangkok za 421 €

Január je zdĺhavým zimným mesiacom, kedy sa väčšina ľudí spamätáva z náročných vianočných sviatkov a okrem držania diét sa snažia tiež ušetriť nejaké to euro, lebo nakupovanie darčekov zvyčajne ukrojí značnú časť z rozpočtu. Už vás nekonečné chladno a jar v nedohľadne vysiľuje a radi by ste sa vypravili za teplom, bez toho aby ste sa finančne úplne zruinovali? Potom sa zamerajte na akčné letenky spoločnosti KLM a vydajte sa napríklad do horúceho Thajska už za neuveriteľných 421 €.

Thajsko nikdy nebolo dostupnejšie!

Thajsko je jednou z turisticky najpopulárnejších krajín na svete. Ročne ho navštívia tisícky turistov z celej planéty a treba podotknúť, že Thajskej kráse a tunajšej exotike podlieha čoraz viac Čechov a Slovákov. Kým v predošlých rokoch, a naozaj tomu nie je tak dávno, bola dovolenka v Thajsku iba pre prominentných ľudí, dnes si ju môže dovoliť aj priemerne zarábajúci občan. A prečo tomu tak je? Turistický ruch je rok od roku rozšírenejší a cestovné kancelárie aj letecké spoločnosti sú si veľmi dobre vedomé, že ak ponúknu zájazdy za nižšie ceny, obsadia ďaleko viac hotelov a tiež miest v lietadle. Splňte si konečne svoj dávny sen o exotickej dovolenke v zahraničí a vydajte sa do dych berúceho Thajska ešte dnes!

Autor: Own workAutor: Own work

Na ako dlho sa vypraviť?

Kým v letných mesiacoch sa obvykle chystáte do typického stredomorského letoviska, kde strávite týždeň, maximálne 14 dní, keď plánujete cestu do exotickej oblasti, rozhodne počítajte s dlhšou dobou. Vzhľadom k cene leteniek a celého pobytu, by bola škoda v krajine stráviť len 2 týždne, ak nie dokonca menej. Thajsko je natoľko rozmanitou krajinou, že tu budete mať čo robiť aj po mesiaci a rozhodne sa nemusíte báť nudy, ktorá na vás v hoteli v Taliansku zvyčajne padá už po niekoľkých dňoch. Exotické oblasti sú od Slovenskej republiky tak odlišné, že vám bude trvať si zvyknúť na tunajšie podnebie, stravu, obyvateľov a celkovo na úplne inú kultúru. V Thajsku je veľa možností kde sa kúpať, opaľovať a potápať, na čo by ste pri svojich cestách po tejto krásnej krajine ale rozhodne nemali zabudnúť, je hlavné mesto.

Bangkok, ktorý musíte navštíviť!

Kým turistické letoviská Thajska sú pomerne pokojné, relaxačné a naozaj tu načerpáte veľa pozitívnej energie, Bangkok, alebo hlavné mesto Thajska, je metropolou so všetkým, kde to naozaj žije vo dne v noci. Núdza tu rozhodne nie je o obchody všetkého druhu, nájdete tu aj luxusné butiky, samozrejme potom reštaurácie aj s medzinárodnou kuchyňou a čím je mesto naozaj známe, sú bary, kluby, diskotéky, ale tiež nevestince. Pri prechádzke nočným Bangkokom si preto dajte dobrý pozor, kam „zapadnete“.

S kým letieť?

Keď letíte na eurovíkend, postačí vám charterový let, od ktorého neočakávate príliš veľa luxusu ani komfortu, keď však máte na palube lietadla stráviť 10 hodín, iste oceníte profesionálny prístup, dobré jedlo a pohodlie. A presne na toto sa u spoločnosti KLM môžete vždy stopercentne spoľahnúť.

Autor: Nurgut73Autor: Nurgut73

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Bangkok za 421 € bol publikovaný 26. ledna 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...