Kanárské ostrovy - Tenerife za 64 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akčné letenky, zájazd, dovolenka, pobyt, tenerife, kanárské ostrovy

Sponzorované odkazy:

Kanárské ostrovy - Tenerife za 64 €

Mnoho lacných leteniek si môžete zaobstarať prakticky po celý rok, mimo letnej sezóny. Ak budete pravidelne sledovať webové portály a hľadať na najrôznejších stránkach leteckých spoločností a cestovných kancelárií, iste budete mať šťastie na nejaký ten príjemný last minute alebo last moment. Na akčné letenky, prakticky do celého sveta, sa môžete tešiť aj v januári. Čo hovoríte napríklad na extrémne výhodne ponuky od aerolínií TUIfly?

Január je mesiacom, ktorý nepatrí k tým najobľúbenejším. Veľa ľuďom sa cnie po Vianociach a zimných prázdninách a tiež treba podotknúť, že zima je už príliš dlhá a studená. Tešíte sa opäť na príjemné jarné teploty alebo by ste radi vyrazili k moru a opäť sa trochu odreagovali a prišli na iné myšlienky? Potom neváhajte a využite úchvatnú ponuku od aerolínií TUIfly, ktoré teraz prichádzajú s letenkami do prekrásneho Tenerife za neskutočných 64 €. Tak na čo ešte čakáte? Nakupujte čo najlacnejšie a cestujte doslova za babku.

Autor: EscarlatiAutor: Escarlati

Kanárske ostrovy sú veľmi populárne africké súostrovie, ktoré zďaleka nie je tak teplé a tropické, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ba naopak, ostrovy sú od pradávna považované za ostrovy večnej jari, kde nikdy nie sú mrazy ani zima, ale ani omračujúce sparné dni, na ktoré ste zvyknutí napríklad z Egypta, ale aj z niektorých subtropických prímorských letovísk Grécka, Španielska alebo napríklad Talianska. Na Kanárskych ostrovoch sa teploty celoročne pohybujú okolo skvelých 25 stupňov. V takomto počasí vám nehrozí spálenie kože, farbu však rozhodne chytíte, užijete si more, pláže a navyše môžete podnikať veľa výletov, ktoré mnohokrát vysoké teploty znemožňujú.

Na Kanárskych ostrovoch je, vďaka skvelým teplotám a priaznivým podmienkam, doslova dych berúca flóra i fauna. Nájdete tu veľa stromov, krovísk, rastlín a kvetov, ktoré u nás ťažko uvidíte a nakoniec aj kanáriky, podľa ktorých sú ostrovy pomenované. Ak vás nebaví povaľovanie na pláži a neustále leňošenie, na Kanárskych ostrovoch sa nudiť nebudete. Cez deň môžete podnikať veľa interaktívnych turistických výletov, požičať si môžete tiež bicykel alebo skúter a ostrovmi tak prejsť krížom krážom. A čo vlastne robiť večer? Ak sa budete nachádzať v hlavnom meste Tenerife, potom si nenechajte ujsť vynikajúce jedlo, kultúrne programy, ale aj pouličných umelcov, ktorí vás svojím talentom dostanú do kolien. Kanárske ostrovy sú jednoducho plné zábavy a prekvapení a za 64 €, by bol prakticky hriech, ich v januári 2015 nenavštíviť.

Autor: PhilippNAutor: PhilippN

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Kanárské ostrovy - Tenerife za 64 € bol publikovaný 15. ledna 2015 v 22.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...