Last minute december

Tagy:  dovolenka, last minute, pobyt, zájazd, egypt, srí lanka, kanárske ostrovy

Sponzorované odkazy:

Last minute december

Máte už dosť toho všetkého predvianočného zhonu a stresu, už dávno opadlo odpočinutie z letnej dovolenky a vy by ste radi ešte v decembri načerpali nové sily do ďalších mesiacov, ktoré nebudú o nič menej náročnejšie? Potom si sadnite k internetu začnite hľadať lacné decembrové letenky a pobyty, vďaka ktorým môžete ísť k moru a za teplom za super ceny. Inšpirujte sa niekoľkými atraktívnymi tipmi a vypravte sa na cesty ešte dnes.

Egypt za 350 €

Egypt je populárnou prímorskou destináciou, ktorú každoročne navštevujú tisícky turistov, a to rozhodne nielen zo Slovenskej republiky. Vzhľadom k tomu, že sa nachádza na pomedzí Afriky, panujú tu prakticky po celý rok letné teploty, more je teplé a pláže vyhriate. Či sa do Egypta vydáte v júli, decembri alebo napríklad v marci, to záleží len a len na vás. Využite akčných ponúk na travelportal a cestujte do prekrásneho Egypta už od 350 €. Pobyt zahŕňa ubytovanie v päťhviezdičkovom hoteli Al Mas Resort, v ktorom nájdete dokonalé izby, reštauráciu, bazény, športové vyžitie, vlastnú pláž a tiež aquapark, v ktorom sa vybláznia predovšetkým deti. Týždenný pobyt v tomto dych vyrážajúcim hoteli je ALL inclusive, o dobré jedlo a pitie tak samozrejme nebude núdza.

Autor: EkabhishekAutor: Ekabhishek

Kanárske ostrovy za 390 €

Kanárske ostrovy sú lokalitou, kam ľudia cestujú predovšetkým v tomto zimnom období. Počasie je tu stále veľmi príjemné a teploty sa pohybujú okolo 26 stupňov. Nie nadarmo sa práve Kanárskym ostrovom hovorí ostrovy večnej jari. Ak si nepotrpíte na neznesiteľné horúčavy, ktoré možno prežiť iba v bazéne alebo v mori, na Kanárskych ostrovoch budete rozhodne nadšení a iste vás poteší akčná cena zájazdu, ktorá je úchvatných 390 €. A na čo sa môžete tešiť? Za túto cenu si užijete týždenný pobyt v štvorhviezdič­kovom hoteli Fuerteventura Playa, ktorý vám samozrejme ponúka All inclusive s výborným jedlom po celý deň a pitím. Nebudú chýbať ani hotelové bazény, súkromná pláž, golfové ihrisko, tenisového kurty a tiež posilňovňa, kde si môžete dať poriadne do tela napríklad ráno pred bohatými raňajkami.

Srí Lanka za 950 €

Ak prahnete po naozajstnej exotike, ale nechcete minúť všetky svoje nasporené financie, potom vás iste poteší táto akčná ponuka last minute zájazdu na Srí Lanku. Ostrov je veľmi populárnou lokalitou, kde po celý rok vládne exotická krása a tropické teploty. Ťažko by ste asi našli človeka, ktorému by sa na Srí Lanke nepáčilo. Teraz zoženiete pobyt za 950 €, a to v trojhviezdičkovom apartmáne Paradise Holiday Village, ktorý ponúka pekné a útulné izby, príjemné rodinné a predovšetkým pokojné prostredie, raňajky a vlastný bazén, kde si môžete oddýchnuť od mora a slanej vody. Tentoraz sa však nejedná o zájazd týždenný, ale desaťdňový.

Článok Last minute december bol publikovaný 21. prosince 2014 v 11.30 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...