3 najlacnejšie novembrové letenky

Tagy:  lacné letenky, akčné letenky, lietanie, cestovanie, dovolenka, výlet, víkend

Sponzorované odkazy:

3 najlacnejšie novembrové letenky

November je studeným jesenným mesiacom, ktorý avizuje príchod mrazivej zimy a tiež blížiace sa sviatky Vianočné. Ak vás už nebaví chladno a radi by ste si zase oddýchli, využite akčných novembrových leteniek do celého sveta a vydajte sa na exotický pobyt k moru alebo len na euro víkend, vďaka ktorému si zaobstaráte darčeky na Vianoce alebo si len užijete prítomnosť svojho partnera.

Prečo lietať v novembri?

Možno si kladiete otázku, prečo sa do zahraničia vydať práve v novembri. Ak sa nechystáte niekam za morom, ale skôr na dlhší výlet po Európe, november je ideálnym mesiacom. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o príliš priaznivú sezónu, letenky sú neuveriteľne lacné a navyše sa nebudete stresovať z davov turistov, ktorí zvyčajne čakajú na jar alebo dokonca horúce leto.

Autor: managaAutor: managa

Miláno za 20 €

Miláno je obľúbeným mestom turistov z celého sveta, a to predovšetkým vďaka nákupom, ktoré ponúka. Ak niekde môžete zohnať naozaj všetky svetové značky za dobré ceny, potom je to práve toto talianske veľkomesto, ktoré je právom považované za Mekku módy. Využite výhodné ponuky na letenky doslova za pár desiatok eur od Student Agency a vydajte sa do Milána nakupovať Vianočné darčeky. Kabelkou od Louise Vuitton doma určite potešíte!

Paríž za 26 €

Paríž je údajne najromantickejším mestom Európy a možno aj celého sveta. Kde inde, než práve tu, by ste si s partnerom mali vyznať lásku alebo obnoviť manželský sľub? Ak márne premýšľate, čo darovať k Vianociam, zabudnite na zbytočné darčeky a užite si s vašou drahou polovičkou zimné Francúzsko. Ak letenky od Wizzair kúpite ešte teraz, značne ušetríte a zostane vám tak viac financií na dobré jedlo alebo pamiatky, ktorých je v hlavnom meste Francúzska, naozaj požehnane.

Zanzibar za 322 €

Zabudnúť nesmieme ani na lacné letenky do exotických destinácií, do ktorých sa práve v novembri, rozhodne vyplatí letieť. V lete ste sa nikam nedostali a teraz toho ľutujete? Potom vás pravdepodobne veľmi poteší fakt, že ste urobili dobrý ťah a teraz si zaobstaráte letenky aj o 50 percent lacnejšie. November je mesiac, ktorému cestovanie nepraje tak, ako napr. júl a august, preto sú celkové pobyty za akčné ceny. Napríklad dovolenku na prekrásnom Zanzibare si teraz môžete užiť za neskutočných 322 €, a to vďaka letenkám od spoločnosti Jetairfly.

Autor: RobAutor: Rob

Článok 3 najlacnejšie novembrové letenky bol publikovaný 30. listopadu 2014 v 06.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...