Najlacnejšie letenky od Easy Jet

Tagy:  lietanie, lacné letenky, easy jet, miláno, rím, manchester, londýn, amsterdam, paríž

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky od Easy Jet

O nízkonákladovej spoločnosti Easyjet ste toho počuli už mnoho. Ide o leteckého dopravcu, ktorý sa vyznačuje predovšetkým akčnými letenkami do celej Európy. Ak chcete cestovať a pritom neminúť veľa peňazí, Easyjet je vždy ideálnou voľbou. Každý mesiac prichádza spoločnosť s novou ponukou výhodných leteniek, vďaka ktorým možno európske metropoly navštíviť doslova za babku. Pozrite sa, kam sa v októbri pozriete za skvelé ceny.

Miláno za 27 €

Miláno je talianskou metropolou, ktorá je charakteristická predovšetkým pre svoj módny priemysel. V meste môžete ľahko naraziť na svetových návrhárov, celebrity a tiež na modelky nielen z Európy. Logicky sa teda ponúka cesta do Milána za nákupmi, pretože ak niekde nájdete na jednom mieste všetky obľúbené butiky a navyše zľavy, je to práve tu. Vydajte sa v októbri do dych berúceho Milána, prevetrajte peňaženky a ešte si prineste nejaké vianočné darčeky. Môžete si dovoliť trochu míňať, lebo letenky stoja neskutočných 27 €.

Autor: pabloramosiAutor: pabloramosi

Rím za 34 €

V Taliansku ešte chvíľu zostaneme, pretože sú tu ďalšie atraktívne letenky od Easyjet, ktoré nemajú konkurenciu. Láka vás majestátne a romantické hlavné mesto Apeninského polostrova? Potom sa do Ríma vypravte práve v októbri, a to za skvelých 34 €. V Ríme sa vám navyše v tejto dobe bude naozaj páčiť. Mesto totiž leží v južnejšej časti krajiny, kde sú ešte letné teploty. Prehliadky pamiatok, nákupy a posedenie v typických talianskych reštauráciách vás tak budú nesmierne baviť.

Manchester za 33 €

Z Talianska sa presunieme na sever, kde už tejto dobe rozhodne nepanuje leto, to však nie je prekážka na cestovanie. Máte radi Veľkú Britániu a v Londýne ste už boli niekoľkokrát? Potom sa vyberte do skvelého Manchestru, ktorý je povestný futbalom a dobrou kuchyňou. V Manchestri vám možno bude chladnejšie, avšak tu zoženiete lacné ubytovanie, ktoré sa v kombinácii s letenkami za 33 €, jednoducho nedá odmietnuť.

Autor: Stephan TammingaAutor: Stephan Tamminga

Londýn za 34 €

A pokiaľ predsa len preferujete hlavné mesto Anglicka, ktoré vás dostalo predovšetkým svojou novogotickou architektúrou a lacnými nákupmi, neváhajte a vydajte sa na chladný sever ešte dnes. Letenky do Londýna sú od Easyjet opäť akčné, preto môžete odletieť už za skvostných 34 €.

Amsterdam za 27 €

Ďalším európskym mestom, ktoré môžete krížom krážom preskúmať za necelých 30 €, je Amsterdam, čiže hlavné mesto Holandska. O Amsterdame je známe, že hýri životom a tiež kultúrou. Hoci nejde o najväčšie mesto, nudiť sa tu rozhodne nebudete. V metropole je veľa úchvatných múzeí, divadlá, nevšedná a pre Holandsko typická architektúra a samozrejme tiež Coffee shopy, kde si beztrestne pochutnáte na tom, čo je u nás zakázané.

Paríž za 36 €

Túžite po romantike? Či už s partnerom alebo s kamarátkou, do Paríža by ste sa mali vydať práve v októbri. V tejto dobe je v meste príjemné babie leto, ktoré je ideálne pre obchádzanie pamiatok a spoznávanie tamojšej kultúry. Paríž je sám osebe pomerne drahým mestom, pokiaľ teda ušetríte na letenkách, budete si môcť dovoliť nadštandard. Teraz vás letenky od Easyjet vyjdú na 36 €. Tak na čo ešte čakáte?

Článok Najlacnejšie letenky od Easy Jet bol publikovaný 6. října 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...