Miláno s Easy jet za 32 €

Tagy:  lietanie, lacné letenky, letenky do milána, miláno, taliansko, nákupy, história, kultúra

Sponzorované odkazy:

Miláno s Easy jet za 32 €

Leto je prakticky na konci a ak už za sebou máte letnú dovolenku, je na čase sa vrátiť do každodenného stereotypu a opäť sa venovať zamestnaniu a rodinným povinnostiam. Avšak v prípade, že máte ešte nejakú dovolenku, mali by ste ju naplno využiť a vydať sa do prekrásneho talianskeho mesta, ktoré môžete dnes navštíviť za pár eur, a to doslova! V Miláne si užijete architektúru, kultúru a predovšetkým nákupy vo svetovom štýle. Kúpte si letenky od nízkonákladového dopravcu Easyjet a choďte si splniť svoj ​​sen.

Miláno je druhým najväčším mestom Apeninského polostrova, čo by nebolo až tak dôležité. Avšak čo vás bude zaujímať, je fakt, že ide o vôbec najväčšiu módnu Mekku v Európe a možno aj vo svete. Okrem faktu, že tu nájdete prakticky všetky obchody s módou a obchod každého návrhára, môžete tu tiež stretnúť rad celebrít a iných známych osobností, ktoré sú s touto tvorbou často spájané. Narazili ste v centre mesta alebo počas nákupov na manželov Beckhamovcov či na Donatellu Versace? Potom si buďte istí, že nesnívate, ale nachádzate sa naozaj v Miláne.

Užite si nákupy, autor: mattbuckUžite si nákupy, autor: mattbuck

Hurá za nákupy

V Miláne naozaj nákupné strediská a obľúbené obchody nemusíte hľadať dlho. Stačí vystúpiť z hlavnej stanice a ste prakticky v centre diania. Obchody s módou a kozmetikou sú tu na každom rohu. Počas niekoľkých minút tak v ruke budete zvierať plné tašky a tešiť sa z najnovších úlovkov. Pre tých, čo by si snáď mohli myslieť, že je Miláno veľmi drahé, máme novinku. Aj keď je tu množstvo luxusných butikov, nájdete aj klasické obchody a predovšetkým veľa zliav. U značiek Guess, Tommy Hilfiger alebo Burberry tak mnohokrát nakúpite za veľmi príjemné ceny, čo v parížskej ulici v Prahe naozaj nehrozí. Ak si teda chcete urobiť radosť luxusnou kabelkou alebo si zaobstarať kvalitný zimný kabát, vydajte sa do Milána. Za cestu v septembri nedáte prakticky žiadne peniaze a na nákupoch značne ušetríte.

Miláno a história

O Milánu sa zvyčajne hovorí ako o meste módy a techniky, ktoré nemá s architektúrou a históriou príliš spoločné. Keď sa ale prejdete centrom, potom zistíte, že to tak nie je. Uvidieť môžete prekrásny chrám Narodenia Panny Márie, ktorý je renesancia sama a tiež Milánsky dóm, bez prehliadky ktorého sa nedá obísť. Ak teda budete mať dosť všetkých tých nákupov, vydajte sa za dejinami, ktoré vás určite nesklamú.

S Easy Jet vždy lacno

Prečo by ste si mali kupovať drahé letenky, keď môžete lietať prakticky zadarmo? Spoločnosť Easy Jet, ktorá už v minulosti mnohokrát dokázala, že je nízkonákladovou jednotkou na trhu, opäť fascinuje. V septembri totiž prichádza s ponukou leteniek do Milána za 32 €, ktoré skrátka nemožno odmietnuť.

Užite si aj kultúru, autor: pabloramosiUžite si aj kultúru, autor: pabloramosi

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Miláno s Easy jet za 32 € bol publikovaný 4. září 2014 v 17.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...