Antalya s Atlasjet za 75 €

Tagy:  lacné letenky, akciové letenky, lietanie, cestovanie, turecko, antalya

Sponzorované odkazy:

Antalya s Atlasjet za 75 €

Prázdniny sú takmer v polovici a všetci tí, ktorí sa tento rok ešte nedostali k moru, iste „melú“ z posledného a zúfalo túžia po slniečku a slanej vode. V prípade, že ste si letnú dovolenku neplánovali mesiace dopredu, nemusíte prepadať panike, aj pre vás sa nájdu atraktívne zájazdy za super ceny. Čo hovoríte napríklad na pobyt v slnečnej Antalyi, kam sa môžete pozrieť už za 75 €? Nech žije leto a lacné letenky!

Turecko a jeho prímorské oblasti, láka predovšetkým Slovenských turistov rok čo rok. Niet sa čomu čudovať, pretože táto krajina oplýva vysokými teplotami, krásnou prírodou a temperamentom, ktorý nášmu národu, tak nejako chýba. Turecko ponúka nespočetné množstvo možností na letnú dovolenku, stačí si len vybrať, čo by práve vám, najviac vyhovovalo. K typickým destináciám patrí ostrov Cyprus a Turecká riviéra pýšiaca sa nekonečne dlhými plážami a pôvabnou promenádou, ktorá zvádza k večerným prechádzkam a túlaniu sa mestom. Ak chcete ísť práve do lokality tureckej riviéry, vyberte si Antalyu, kde sa rozhodne nebudete nudiť a navyše v júli zoženiete letenky za skvelých 75 € na osobu.

Lietajte lacno, autor: WinstonzaLietajte lacno, autor: Winstonza

Antalya nie je žiadnym drobným prímorským mestečkom, ako by sa mohlo zdať. Ba naopak ide o takmer dvojmiliónové mesto na pobreží Stredozemného mora. Ak vás toto zistenie vydesilo, môžete zostať úplne pokojní. Metropola je síce väčšieho charakteru, avšak nechýba ani percento z pôvabov prímorských miest, ktorým dominujú stánky so suvenírmi, promenáda, tamojšie reštaurácie s vynikajúcim jedlom a tiež kultúrne vyžitie. Výhodou väčšieho mesta je fakt, že sa tu nebudete nudiť. Pokiaľ si teda nepotrpíte na celodenné povaľovanie sa na pláži, ponuku veľkomesta iste oceníte.

Čo vás v meste tiež nadchne, je široká ponuka ubytovacích zariadení, ktoré sú naozaj nadštandardné. Na útesoch a v úpätí skalísk sa týčia luxusné hotelové komplexy s tak bohatou ponukou, že budete mať problém si vybrať ten najlepší. Avšak vzhľadom k faktu, že značne ušetríte na letenkách, môžete si dovoliť trochu prehrešiť a priplatiť si za prepych.

Atlasjet a lacné letenky

Letecká spoločnosť Atlasjet je na trhu pomerne nováčikom, avšak napriek tomu sa už môže chváliť dobrou povesťou. Jej služby sú príjemným štandardom a aj napriek tomu, že nejde o nízkonákladovú ani charterovú aerolinku, celoročne ponúka letenky za priaznivé ceny a v letnom období často výrazné zľavy a akcie, ako sú napríklad letenky do Antalye za 75 €. Atlasjet je tureckého pôvodu, preto letenky práve do Turecka a okolia, môžete čakať vždy najlacnejšie.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Antalya s Atlasjet za 75 € bol publikovaný 27. července 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...