Toronto s Air Transat za 335 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akciové letenky, zájazd, dovolenka, pobyt, kanada, toronto

Sponzorované odkazy:

Toronto s Air Transat za 335 €

V týchto letných dňoch pravdepodobne automaticky hľadáte dovolenku pri mori, kde sa môžete dostatočne opáliť a načerpať nové sily. Vašich túžob sú si aerolínie a tiež cestovné kancelárie dobre vedomé, a preto môžu ponúkať niekedy až nezmyselne drahé letenky, vďaka ktorým sa aj obyčajná dovolenka v Taliansku, vyšplhá na poriadny „balík“. Kam naopak zoženiete lacné letenky, sú oblasti, ktoré v letných mesiacoch, nepatria k typickým turistickým cieľom. Je to napríklad Kanada. Chceli ste vždy spoznať sever Ameriky, ale nikdy ste nenarazili na dostatočne akčnú ponuku? Potom neváhajte a cestujte už dnes. Cena 335 € je totiž neopakovateľná.

Kanada v lete? Prečo nie!

Zabudnite na zabehnuté koľaje v podobe klasickej prímorskej dovolenky a cestujte niekam, kde v tomto ročnom období, nebude zďaleka toľko turistov, ako napríklad v Chorvátsku alebo na Ibize. Kanada je prekrásnou krajinou so surovou prírodou, ktorú si skrátka nemožno nezamilovať.

Cestujte lacnejšie, než kedy predtým, autor: upload botCestujte lacnejšie, než kedy predtým, autor: upload bot

Toronto v kocke

V Kanade môžete stráviť pobyt na horách, ale aj v jednom z najkrajších miest, ktoré má cestujúcim určite čo ponúknuť. Reč je o Toronte, do ktorého sa teraz môžete pozrieť za super cenu 335 €.

O Toronte ste určite museli, aspoň niečo málo, počuť, pretože ide o najľudnatejšie mesto Kanady – 3 milióny obyvateľov a zároveň o jeho hlavnú metropolu. Mesto, ležiace v provincii Ontario, je príhodne obklopené Ontárijským jazerom, vďaka čomu vyzerá ako naozajstné veľkomesto, aké poznáme z amerických filmov a seriálov. V súčasnej dobe tu žije asi 28 percent všetkej kanadskej populácie, čo je pomerne dosť, avšak Kanada je situovaná trochu inak, než napríklad naša krajina. Zatiaľ čo u nás je najľudnatejšia Bratislava a zvyšok republiky je osídlený takmer rovnomerne, Kanada sa pýši panenskou prírodou, ktorá zostáva naozaj človekom nedotknutá. V krajine sa tak nachádzajú kilometre lesov, skalísk a vôd, ktoré sú pusté a prázdne, a to je práve impozantné. Zatiaľ čo niektoré oblasti nepoznali ľudskú nohu, v Toronte sa nudiť rozhodne nebudete. Mesto žije pravým veľkomestským životom a preto sa môžete tešiť na veľa reštaurácií, luxusných hotelov, klubov a tiež nákupných centier.

Cestujte s Air Transat

Air Transat je v našich končinách ešte pomerne neznáma, lebo na letisko Václava Havla začala lietať len nedávno. Kde je ale neuveriteľne populárna, je, samozrejme, jej rodná krajina – Kanada. S Air Transat si teraz môžete užiť priamy let z Prahy do Toronta, čo je rozhodne príjemné. Letecká spoločnosť patrí k svetovým stáliciam, ktoré ponúkajú istý komfort, stabilitu a čas od času tiež naozaj akčné letenky či last minute zájazdy, s ktorými možno Kanadu navštíviť za super ceny. Teraz sa s Air Transat, do kanadského Toronta, vypravíte za skvelú cenu 335 €.

Akčné letenky ponúka pelikan.cz

Článok Toronto s Air Transat za 335 € bol publikovaný 29. června 2014 v 12.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...