Omán s KLM za 412 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, omán, klm, aerolínie, dovolenka, more, pobyt, ubytovanie

Sponzorované odkazy:

Omán s KLM za 412 €

Tiež máte po dlhej zime dosť studených dní a potrebujete svoje unavené telo niekde zrelaxovať? Potom zabudnite na drahé wellness pobyty a radšej sa rovno vydajte na dovolenku k moru, kde si užijete nič nerobenie a načerpáte nové sily do prvých jarných dní. Čo tak zamieriť priamo do exotického Ománu a to za skvelých 410 €?

Prečo na dovolenku na jar?

Možno vám príde zvláštne, cestovať k moru na jar, kedy väčšina ľudí na dovolenku ešte ani nepomýšľa. A práve to je ten dôvod, prečo by ste sa mali vypraviť teraz. Vzhľadom k faktu, že ešte zďaleka nenastala tá pravá sezóna, môžete sa tešiť na takmer prázdne pláže, na neskutočné súkromie v hotelových komplexoch, že na vás pri bazéne nezostane ležadlo si zúfať rozhodne nemusíte a celkovo zažijete pokojný pobyt bez stresu a nervozity z okolitých turistov.

Ďalším dôvodom sú samozrejme lacné letenky a ešte lacnejšie ceny celých zájazdov. Cestovné kancelárie a všetky spoločnosti zaoberajúce sa cestovným ruchom, sú si veľmi dobre vedomé, že marec ani apríl nie sú práve typickými dovolenkovými mesiacmi. Preto sa hromadne uchyľujú k rapídnemu znižovaniu cien, ktoré im pokryje náklady a zaistí tak nepretržitú prevádzku, na čom vy, ako cestujúci, neskutočne zarobíte.

Do Ománu za 410 €, autor: alljengiDo Ománu za 410 €, autor: alljengi

Vydajte sa do Ománu

Európske letoviská nie sú pre strávenie typickej dovolenky pri mori práve ideálne, lebo aj na juhu Talianska či Grécka panujú jarné podmienky, vďaka ktorým nie je more ešte dostatočne prehriate a slnko príliš neopaľuje. Kam sa ale môžete bez obáv vydať, je orientálny Omán, kde si rozhodne prídete na svoje.

S KLM sa do Ománu vydáte na 8 dňový pobyt, ktorý zahŕňa ubytovanie v luxusnom hoteli, polpenziu a samozrejme letenky. Okrem priezračného mora a subtropického počasia vás čaká bohatá flóra a fauna, dych berúca architektúra, nevšedná kultúra a tiež vynikajúca kuchyňa, po ktorej sa vám v Európe bude určite cnieť.

A čo sa cestovania s leteckou spoločnosťou KLM týka, rozhodne nemusíte mať obavy, pretože ide o dopravcu s bohatou históriou a slušnými službami, vďaka ktorým sú aerolínie populárne na celom svete, nielen na domácej, európskej pôde.

Článok Omán s KLM za 412 € bol publikovaný 3. dubna 2014 v 06.30 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...