Akčné ponuky od nízko nákladových spoločností

Tagy:  dovolenka, pobyt, lacné letenky, nízko nákladové letenky, wizzair, easyJet, ryanair

Sponzorované odkazy:

Akčné ponuky od nízko nákladových spoločností

Na cestovaní je skvelé, že ho môžete prevádzkovať po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie. V letných mesiacoch sa vydáte do stredomorskej oblasti, kde je krásne teplo, na jar či na jeseň obídete známe metropoly a užijete si luxusné eurovíkendy a v zime zavítate do exotických, tropických končín alebo klasicky a úplne tradične na hory. Rozhodnutie je len a len na vás, ak ale riešite financie a nechcete zbytočne utrácať za predražené letenky, inšpirujte sa nízko nákladovými leteckými dopravcami, ktorí vám poskytnú lety takmer za babku a vy si usporené peniaze môžete vo vysnívanej destinácii poriadne užiť alebo si pobyt predĺžiť.

Benátky za 16 €

Keby vám ešte nedávno niekto povedal, že sa vo februári do romantických talianskych Benátok môžete pozrieť za 16 €, pravdepodobne by ste prepukli v hysterický smiech. Dnes už ale viete, že táto ponuka nie je žiadnym vtipom, ale neskutočne veľkorysou akciou nízko nákladovej spoločnosti Wizzair. Táto aerolinka sa zameriava na európske lety, ktoré sú pre nás Slovákov naozaj výhodné. Sledujte pravidelne internetové stránky Wizzair.com, kde sa dočítate veľa zaujímavostí, typov a atraktívnych ponúk, vďaka ktorým precestujete Európu a ešte vám zostanú peniaze na drahší zájazd za exotikou.

Vydajte sa do Florencie ešte dnes, autor: calimVydajte sa do Florencie ešte dnes, autor: calim

Londýn za 36 €

Londýn je jedným z najnavštevo­vanejších európskych miest a preto možno aj vy túžite po návšteve tejto veľmoci. Niet sa čomu čudovať, tu si na svoje príde aj ten najnáročnejší turista. Do sýtosti si užijete lacné nákupy, kultúru, gastronómiu a v neposlednom rade architektúru. Ceny leteniek do Londýna sa pohybujú doslova ako na horskej dráhe. Zatiaľ čo niektoré mestá sú stabilne lacné, do Londýna raz môžete letieť za 400 € a inokedy za pár desiatok eur. Teraz využite jedinečnú príležitosť a s EasyJet odleťte za senzačných 36 €.

Florencia za 22 €

Florencia je tiež prezývaná mestom renesancie a o romantiku tu rozhodne nie je núdza. V tejto dobe tu panuje príjemné jarné počasie, ktoré je pre prechádzky úzkymi uličkami a posedenie v typickej talianskej kaviarni úplne ideálne. Neváhajte preto a navštívte jedno z najnádhernejších európskych miest za neskutočných 22 €. Tieto akčné letenky si zaobstaráte u nízko nákladového leteckého dopravcu Ryanair.

Lietajte s Wizzair za 16 €, autor: markyharkyLietajte s Wizzair za 16 €, autor: markyharky

Článok Akčné ponuky od nízko nákladových spoločností bol publikovaný 5. března 2014 v 11.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...