Štokholm so Scandinavian za 96 €

Tagy:  lietanie, letenky, švédsko, stockholm, lacné letenky, last minute, letecká spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Štokholm so Scandinavian za 96 €

Najobvyklejšou dobou pre cestovanie je letná sezóna, kedy sa na dovolenku k moru vydávajú aj takí, čo po celý rok sedia poslušne v zamestnaní a ľudovo povedané „nevytiahnu päty“. Milovníci lietania a poznávania nových kútov planéty však vedia, že na cestovanie je vhodný čas vždy a nezáleží ani na ročnom období, ani na stave financií, pretože existujú last minute a extrémne výhodné pobyty, ktoré si môže dovoliť naozaj každý. Vydajte sa ešte teraz, pred sviatkami, do prekrásneho Štokholmu za neskutočných 96 € a užite si švédsku vianočnú atmosféru a nefalšované severské trhy!

Štokholm je, ako iste všetci viete, hlavným mestom Švédska a najznámejšou metropolou Škandinávie. Tu sa stretáva nespočetné množstvo obchodných chodníkov, teda je to miesto, so strategickou polohou pri mori, veľmi kľúčovou pre lodnú dopravu aj pre celkový obchod. Ako je to vo Švédsku s financiami a obchodovaním vás pravdepodobne zaujíma o poznanie menej, než fakt, že je tu neuveriteľne krásna príroda v kombinácii s historickou časťou mesta a nezameniteľnou kultúrou, ktorá sa medzi, predovšetkým európskymi, turistami stala veľmi populárna.

Čo by ste si pri návšteve Štokholmu rozhodne nemali nechať ujsť, sú tamojšie múzeá a galérie, na ktoré je kladený neskutočný dôraz. Severské krajiny sú známe svojou obľubou umenia, ktoré je cítiť na každom kroku. Čím sa tiež Švédsko vyznačuje, je láska k dizajnu, ak aj vás zaujímajú interiéry a ich štýl, navštívte niektorý z domov s touto tematikou, z návštevy budete nesmierne nadšení.

No a na záver vám nemôžu uniknúť miestne špeciality v podobe mäsových guľôčok a samozrejme rýb, ktorých je v krajine dostatok.

Štokholm so Scandinavian Airlines

S kým iným, než sa škandinávskymi aerolíniami, by ste sa do Švédska pozreli najlacnejšie. Spoločnosť vznikla v roku 1946, zaradiť ju preto môžeme smelo k tým najstarším leteckým firmám, ktoré majú isté skúsenosti a bohatú históriu. Aerolínie sú zložené z krajín Švédska, Nórska a Dánska, pričom o pripojenie Fínska sa roky špekuluje. So Scandinavian Airlines môžete uskutočniť lety do 112 destinácií v Európe, do Ázie, kde navštívite Bangkok, ďalej potom do Latinskej Ameriky, do USA a to konkrétne do Chicaga a záverom aj do Austrálie.

Článok Štokholm so Scandinavian za 96 € bol publikovaný 23. prosince 2013 v 13.30 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...