Najlacnejšie letenky po celej Európe

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, easy jet, wizzair, student agency

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky po celej Európe

Cestovanie je snáď najpopulárnejším koníčkom všetkých ľudí na celom svete a naozaj existuje len hŕstka tých, ktorí by s čistým svedomím mohli povedať, že ich túlanie po planéte Zem nebaví alebo nenapĺňa. Ak bojujete s každodenným stereotypom a občas už neviete, kadiaľ kam, potrebujete zmenu a aspoň na pár dní jednoducho vypnúť, mali by ste sa zamerať na najlacnejšie letenky po celej Európe, vďaka ktorým sa pozriete do obľúbených veľkomiest, turistických letovísk, ale aj do miest takmer panensky nedotknutých. A kde lacné letenky zohnať?

Lietajte nízkonákladovo

Ak ako prvú otvoríte ponuku významných leteckých spoločností ako je Lufthansa, KLM alebo aj ČSA, pravdepodobne na nič extra lacného nenarazíte, ba naopak na vás budú čakať letenky, ktoré sa ako akčné len tvária alebo naopak vyzdvihujú svoju dokonalosť a nadštandardný prístup. Ak chcete lietať naozaj za babku, potom samozrejme nemôžete počítať s luxusom, avšak let trvá pár hodín a ušetrené peniaze za to naozaj stoja. Na čo sa teda zamerajte, sú nízko nákladové a charterové spoločnosti, ktoré sú stávkou na istotu. Patrí k nim už niekoľkokrát zmieňovaná aerolinka Easy Jet, Wizzair, Student Agency a mnoho ďalších menších spoločností, ktoré na všemocnom internete určite dohľadáte.

Autor: Anyul RivasAutor: Anyul Rivas

Do Ríma za 25 €

Ak budete sledovať pravidelné ponuky a akcie nízko nákladových leteckých spoločností, potom vám iste neunikne opakujúci sa vzorec, a to ten, že najčastejšie ponúkajú cesty do európskych metropol. Obzvlášť na jeseň môžete lietať neuveriteľne lacno, pretože v tejto ročnej dobe ľudia cestujú o poznanie menej, než na jar alebo v lete a tiež v zime, kedy ich zase lákajú hory alebo exotika. Október a november sú pre turistiku tak trochu uhorkovou sezónou, čoho by ste mali využiť. Pozrite sa napríklad na stránky aerolinky Easy Jet, ktorá teraz prichádza s neuveriteľnou ponukou v podobe akčných leteniek do Ríma, za ktoré teraz zaplatíte úžasných 25 €. Neváhajte preto a vydajte sa v ústrety dobrodružstvu do krásneho a temperamentného Talianska.

Štokholm za 49 €

Kam sú letenky o niečo drahšie je napríklad Škandinávia, ktorá je všeobecne považovaná za drahšiu destináciu a dovolenka tu nie je príliš lacná. Ak vás ale od pradávna láka nevšedná architektúra, čistota a zdravá strava Štokholmu, potom sa nenechajte podnecovať dvakrát a vypravte sa do majestátneho hlavného mesta Švédska už za skvelých 49 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Článok Najlacnejšie letenky po celej Európe bol publikovaný 18. října 2015 v 17.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...