4 najzaujímavejšie letenky od Student Agency

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, Student Agency, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

4 najzaujímavejšie letenky od Student Agency

Cena leteniek je podstatné kritérium, ktoré väčšina ľudí v prípade cestovania sleduje. Cestovanie je všeobecne veľmi obľúbenou činnosťou mnohých ľudí po celom svete, avšak nejde o príliš lacnú záležitosť. Jednoducho, ak chcete cestovať často a nezarábate tisícky eur, potom by vás ceny zaujímať mali a ak si môžete zaobstarať letenky za dobré peniaze, prečo by ste sa im vyhýbali? Jednou zo spoločností, ktorá ponúka naozaj kvalitné a lacné letenky je Student Agency, s ktorou môžete lietať do celého sveta. Kam sa teda vypravíte v júni?

Rím za 59 €

Nielen v jarných, ale aj v letných mesiacoch sú veľmi populárne eurovíkendy a navštevovanie najrôznejších európskych miest, ktoré majú svoje kúzlo a nezameniteľnú charizmu. Avšak aj takéto eurovíkendy môžu vyjsť poriadne draho, ak nezoženiete lacnejšie ubytovanie a zbytočne vyhodíte stovky eur za drahé letenky. Sledujte pravidelne akčné ponuky a cestujte po celej Európe za skvelé ceny. Spoločnosť Student Agency teraz ponúka letenky do prekrásneho romantického hlavného mesta Talianska už za senzačných 59 €.

Londýn za 60 €

Ďalším veľmi obľúbeným európskym mestom je Londýn, ktorý by mal aspoň raz za život navštíviť úplne každý človek. Hlavné mesto Anglicka je úplne impozantné a svojím novogotickým vzhľadom úplne iné ako ostatné európske mestá ako je napríklad romantický Paríž alebo Florencia. Ak ste Londýn ešte nenavštívili alebo vám natoľko učaroval, že ho potrebujete vidieť zas a znova, vydajte sa do Londýna so spoločnosťou Student Agency teraz za senzačných 60 €.

Autor: Les HainesAutor: Les Haines

Riga za 62 €

Riga nie je typickou turistickou oblasťou, kam by sa ľudia pravidelne vydávali a napriek tomu ide o jedno z najkrajších európskych miest, ktoré mnohí prirovnávajú Prahe. Rovnako tak má totiž Riga úzke romantické uličky a prekrásnu pútavú históriu, ktorá skrátka chytí za srdce. Nehovoriac o útulných kaviarňach a iných reštauračných zariadeniach, kde sa skvele najete a ochutnáte miestne špeciality. Do Rigy sa v letných mesiacoch môžete s leteckou spoločnosťou Student Agency pozrieť za skvelú cenu 62 €.

Oslo za 70 €

Škandinávia láka zvyčajne vyhranenú klientelu, ktorá sa teší na nedotknutú surovú prírodu, drsnú zimu a priateľské obyvateľstvo, avšak táto oblasť ponúka oveľa viac, než len zimu a morskú stravu. Nórske Oslo je plné histórie, pamiatok, kultúry, moderných vymožeností a v letných mesiacoch tu zažijete veľa krásnych a dokonca teplých dní. Neváhajte a vypravte sa do Nórska a konkrétne do jeho hlavného mesta so Student Agency za výnimočných 70 €.

Autor: Mashhour HalawaniAutor: Mashhour Halawani

Článok 4 najzaujímavejšie letenky od Student Agency bol publikovaný 22. června 2016 v 14.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...