ČSA (Czech Airlines) letenky do Európy aj do sveta

Tagy:  ČSA, České aerolínie, klasické aerolinky, Praha, Ruzyně, USA, online odbavenie, vernostný program

Sponzorované odkazy:

ČSA (Czech Airlines) letenky do Európy aj do sveta

České aerolínie síce nie sú nízko nákladovým dopravcom, zato sa s nimi dostaneme do viac ako stovky destinácií, a to hneď na štyroch kontinentoch sveta.

Aerolinky s tradíciou

České aerolínie, skratkou len ČSA, sú národnou spoločnosťou, ktorá lieta už od roku 1923. Cestujúci si teda môže byť istý, že o neho bude dobre postarané vďaka bohatým skúsenostiam.

S ČSA po Českej republike

Medzi svojou stovkou destinácií majú České aerolínie tiež české letiská. Konkrétne ide o letisko v Brne, v Ostrave, Karlových Varoch a samozrejme v Prahe.

Bohatá ponuka letov po Európe

Európa je s pomocou ČSA veľmi dobre dostupná. V mnohých krajinách nájdeme širokú ponuku zastúpených letísk, dostaneme sa ľahko ale aj do krajín, ako je Litva či Lotyšsko.

Ázijská trinástka

V Ázii majú České aerolinky ciele hneď v 13 krajinách. Mimo tých „bežných“ nám ponúkajú napríklad Kazachstan či Južnú Kóreu.

Do Egypta s ČSA

Z afrických letísk si ČSA vybrali ako cieľ jednak rad egyptských letísk, ale tiež napr. kenskú Mombasu.

S ČSA smer Amerika

S Českými aerolinkami sa dostaneme aj za oceán, a to ako do Severnej, tak do Strednej aj Južnej Ameriky. Najmä v Spojených štátoch je ponuka zastúpených letísk veľmi široká.

Online nákup letenky

Najjednoduchšou cestou k letenke je nákup cez internet. Vo webovom formulári stačí zadať požadované parametre letu a potom si vybrať z ponuky konkrétny let a vykonať rezerváciu. V priebehu rezervácie máme možnosť vybrať si napríklad najlacnejší let vďaka prehľadnej tabuľke s cenami za jednotlivé lety.

Prvotriedny servis

České aerolínie sú „klasickými“ aerolinkami, to znamená, že zákazníkov neochudobňujú o servis. To pocítia jednak pri nákupe leteniek, tiež ale pri samotnom cestovaní. Samozrejmosťou je občerstvenie na palube lietadla, v niektorých lietadlách majú cestujúci možnosť sledovať filmy či dostať tlač alebo časopisy.

Samozrejmosťou je možnosť zabezpečiť aj ďalšie služby, ako je napríklad ubytovanie či cestovné poistenie.

Autor: Deanster1983Autor: Deanster1983

Odbavenie v štyroch variantoch

České aerolínie zaviedli celkom štyri možnosti odbavenia. Mimo klasického odbavenia sa ponúka ešte online odbavenie, odbavenie u samoobslužného kiosku, možné je tiež odbaviť sa až v predstihu 24 hodín.

Vernostný program

České aerolinky prinášajú svojim zákazníkom niekoľko variánt vernostných programov. Ten asi najdôležitejší sa volá OK Plus. Tak ako u iných programov, aj tu sa zbierajú míle. Pri dosiahnutí určitého počtu je možné vybrať si niektorú z mnohých ponúkaných odmien.

Najlacnejšie letenky ponúka www.pelikan.cz

Článok ČSA (Czech Airlines) letenky do Európy aj do sveta bol publikovaný 4. prosince 2012 v 06.00 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Pavla Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...