Do Kodane s ČSA za 88 €

Tagy:  lietanie, spoločnosť, let, aerolínie, čsa, dánsko, kodaň, last minute

Sponzorované odkazy:

Do Kodane s ČSA za 88 €

Babie leto a začiatok jesene sú ideálnou dobou pre eurovíkendy a pobytové zájazdy, ktoré sa oproti letným dovolenkám netýkajú nič nerobenia a povaľovania sa na pláži, ale vďaka ktorým môžete spoznať úplne odlišnú krajinu, kultúru a obyvateľstvo, než je v Slovenskej republike.

Predĺžené víkendy sú veľmi príjemným spestrením inak všedných a stereotypných dní, ale ich zádrhel väčšinou spočíva v letenkách, pretože tie sú zvyčajne drahé a na pár dní sa rozhodne nevyplatia. Aby vás 3 dni v zahraničí nestáli 400 €, zamerajte sa na akčné letenky, ktoré si teraz zaobstaráte naozaj výhodne. Napríklad do kráľovskej Kodane sa s Českými aerolíniami pozriete za skvelých 88 €.

Najlacnejšia jeseň

Máte v poslednej dobe pocit, že sa s last minute letenkami roztrhlo vrece a takmer zakaždým, keď otvoríte internetové stránky, na vás odniekiaľ vykukne reklama alebo vás zaskočí blikajúci banner? To samozrejme nie je náhoda a naozaj je tomu tak, letenky sú teraz čoraz lacnejšie. A prečo tomu tak vlastne je? Opodstatnenie je prosté. Leto a teda hlavná sezóna je na konci a s nástupom jesene sa ľudia pomaly vracajú do zabehnutých pracovných koľají a na cestovanie nemajú pomyslenie ani čas. Jeseň všeobecne patrí pre cestovné kancelárie a letecké spoločnosti k najmenej ziskovému obdobiu v roku, preto sa ho všetkými možnými prostriedkami snažia zatraktívniť a nalákať tak čo najviac turistov. Ich taktika teda spočíva v akčných balíčkoch, last minute a last moment letenkách a v najrôznejších akciách, vďaka ktorým sa do európskych metropol pozriete aj za neuveriteľných 20 €.

Vydajte sa do Kodane s ČSA, autor: castleVydajte sa do Kodane s ČSA, autor: castle

Do Kodane s ČSA

Kodaň všeobecne nepatrí k typickým turistickým letoviskám a cieľom eurovíkendov, čo je ohromná škoda. Ak ste už navštívili tradičné metropoly ako je Paríž, Londýn a Rím, vydajte sa spoznávať krásy severu, ktoré rozhodne stoja za to. Využite jedinečné akcie spoločnosti ČSA a vydajte sa do Kodane za skvelých 88 €.

České aerolínie sú najznámejšie a sú tiež najväčšou českou leteckou spoločnosťou a vďaka svojej bohatej histórii, ktorá siaha až do 6.októbra 1923, sú známe po celom svete pod veľmi dobrým a zvučným menom. O jej prestížnych službách svedčí tiež fakt, že sú členom IATA, čo je uznávané medzinárodné združenie leteckých dopravcov. Cestovanie s ČSA je komfortné, na úrovni a naozaj bezpečné, prečo teda nevyužiť jedinečnej ponuky a nepozrieť sa do kráľovského Dánska s českou legendou?

ČSA ponúka nadštandard, autor: travellingotterČSA ponúka nadštandard, autor: travellingotter

Článok Do Kodane s ČSA za 88 € bol publikovaný 19. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...