Veľký výpredaj leteniek od ČSA

Tagy:  letenky, lacné letenky, zľavy, akcie, ČSA, letecký dopravca, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Veľký výpredaj leteniek od ČSA

České aerolínie sú najpopulárnejším českým leteckým dopravcom a treba podotknúť, že v Európe patria k tým významnejším spoločnostiam, s ktorými sa neboja cestovať ani zahraniční turisti a známe osobnosti. Aerolínie ČSA si za svoje mnohoročné pôsobenie skrátka dokázali získať náklonnosť tisícok pasažierov, a to nielen vďaka komfortu, dobrému zaobchádzaniu, príjemnému personálu a celkovej stabilite prestížnej spoločnosti, ale v posledných rokoch predovšetkým pre svoje lacné letenky. Ak chcete cestovať už v apríli, pozrite, ktoré letenky vás vyjdú na bezkonkurenčné ce­ny!

Berlín za babku

Radi by ste sa na jar pozreli do historického mesta s nosnou dávkou kultúry, ktoré je metropolitné, krásne a pritom nie je až tak ďaleko? Vydajte sa ešte dnes do majestátneho hlavného mesta – Berlín, a to za senzačných 102 € vrátane všetkých poplatkov a táx. Cestovanie nikdy nebolo jednoduchšie a túto ponuku skrátka nemožno odmietnuť.

Autor: pablo ramosiAutor: pablo ramosi

Výlet na sever

Severské krajiny sú veľmi lákavé svojou čistotou, drsnejšími klimatickými podmienkami a nevšednou architektúrou, ktorá pôsobí tak trochu romantickým dojmom. Vo Švédsku alebo Fínsku je v týchto dňoch ešte pomerne chladno, kde si ale užijete príjemné jarné dni, načerpáte veľa energie a odkiaľ si priveziete nejeden atraktívny zážitok, je Dánsko a konkrétne potom jeho hlavné mesto Kodaň, kam sa so spoločnosťou ČSA pozriete za skvelých 116 € vrátane poplatkov.

Nakupovanie v Miláne

Miláno nesporne patrí k najnavštevo­vanejším metropolám Európy. Mesto síce nepatrí k najkrajším a historické centrum s pamiatkami je naozaj minimálne, ale čo tu oceníte a prečo sem väčšina ľudí vôbec cestuje, sú úchvatné a ničím nenahraditeľné nákupy. V Miláne narazíte na všetky obchody a všetkých návrhárov, ktorí vo svete niečo znamenajú ak tomu môžete počítať so zaujímavými zľavami a najrôznejšími akciami, pre ktoré sa oplatí kúpiť letenku so všetkými poplatkami za skvelých 112 €.

Autor: joiseyshowaaAutor: joiseyshowaa

Článok Veľký výpredaj leteniek od ČSA bol publikovaný 15. dubna 2014 v 12.45 v rubrike Spoločnosti a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...