Student Agency - prečo s nimi letieť do sveta?

Tagy:  letenky, Student Agency, akcia, nákup leteniek, Královna

Sponzorované odkazy:

Student Agency - prečo s nimi letieť do sveta?

Student Agency je najznámejšou spoločnosťou predávajúcou letenky, lístky medzinárodnej autobusovej dopravy, ale aj eurovíkendy alebo študijné pobyty. Prečo si ale kúpiť letenky práve u nich?

Student Agency, to je klasika

Student Agency bola priekopníkom v predaji leteniek od mnohých aeroliniek. Ich služieb bolo možné využiť ako osobne na pobočkách, tak cez telefónne linky a samozrejme tiež zaviedli predaj leteniek cez internet. Umožnili tak klientom sledovať ceny leteniek aj niekoľkokrát denne, vyberať pohodlne najvhodnejší čas aj cenu a na letenkách celkovo šetriť. Boli prví, kto ponúkli prehľadne lacné letenky a zoznámili spoločnosť s možnosťami neuveriteľne lacného cestovania.

Jednoduché vyhľadávanie leteniek

Letenky je možné prostredníctvom ich aplikácie vyhľadávať veľmi ľahko. Najrýchlejšou cestou k letenkám od Student Agency je využitie ich vyhľadávača leteniek – Královna .

U formulára určeného pre vyhľadávanie leteniek je len potrebné zadať základné údaje, ako miesto odletu a príletu, dátum odletu a príletu, počet osôb, prípadne vybrať konkrétneho dopravcu. Po odoslaní formulára už získame kompletný prehľad všetkých dostupných spojov s vybranými parametrami. V základnom radení máme ihneď na začiatku najvýhodnejšie ponuky. V tomto základnom zobrazení tiež dostaneme všetky potrebné informácie. Podľa nášho výberu si potom môžeme k jednotlivým možnostiam zobraziť detaily. V parametroch vyhľadávania si tiež máme možnosť zatrhnúť vyhľadávanie v rozmedzí niekoľkých dní. Vďaka tomu nám tak často vyhľadávač môže ponúknuť lacnejšie letenky.

Ak si letenku vyberieme, môžeme si ju okamžite rezervovať. Pred finálnou rezerváciou získame opäť prehľad parametrov letenky a kompletnú cenovú kalkuláciu. Ak zaplatíme letenky online prostredníctvom platobnej karty, máme letenky okamžite zaistené.

Ďalšie služby spojené s cestou

Mimo letenky si môžeme zakúpiť napríklad aj poistenie, ubytovanie či rezerváciu vozidla. Všetko je možné zabezpečiť pohodlne prostredníctvom online aplikácie.

Nechajte si ponúknuť akčnú cenu

Ak radi cestujeme, príde nám vhod stabilná ponuka akčných leteniek. Vždy tu nájdeme rad leteniek, ktoré nás potešia zníženou cenou. Mimo tradičných európskych destinácií samozrejme nemôže chýbať aj nejaká tá exotika. Dnes sa dajú totiž lacné letenky zohnať aj do niektorých afrických, ázijských a amerických destinácií.

Článok Student Agency - prečo s nimi letieť do sveta? bol publikovaný 5. března 2013 v 16.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Pavla Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...