Akčné letenky od Student agency

Tagy:  lietanie, dovolenka, student agency, pobyt, letecká spoločnosť, európa, ázia

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky od Student agency

Student agency patrí k veľmi populárnym spoločnostiam, zaisťujúcim dopravu prakticky do celého sveta. Okrem Európy sa môžete pozrieť aj do USA alebo Ázie. Čo vás ale bude pravdepodobne zaujímať najviac, je fakt, že so Student agency sa dá cestovať predovšetkým veľmi lacno. Spoločnosť sa špecializuje na lacné letenky a tiež podniká výhodné cesty autobusom, a to najčastejšie do Veľkej Británie, Francúzska alebo Talianska. Chceli by ste sa pozrieť do zahraničia ešte dnes? Potom sa pozrite, kam sa s týmto dopravcom môžete vydať, bez toho aby vás cesta stála všetky vaše dlhoročné úspory.

Ženeva za 81 €

Švajčiarsko je prekrásnou krajinou, o ktorej je známe, že je na tom finančne veľmi dobre. Konkrétne niektoré mestá, ako napríklad Ženeva, rozhodne stojí za návštevu, lebo tu spoznáte čaro modernej metropoly na vlastnej koži. V Ženeve je život luxusný, čo vidno na každom rohu, kultúry rozhodne nie je pomenej a architektonických stavieb a historických pamiatok rovnako tak. V Ženeve sa vám skrátka musí páčiť, a to o poznanie viac, ak zoženiete letenky od Student agency za senzačných 81 €, aj so spiatočným letom a vrátane poplatkov.

Brusel za 115 €

Brusel býva všeobecne označovaný ako hlavné mesto Európy, čomu sa nemožno čudovať. Vzhľadom k tomu, že ide o sídlo NATO, musí pôsobiť reprezentatívnym dojmom a spĺňať všetky kritériá a nepísané pravidlá pravej multikultúrnej metropoly. Aj napriek tomu, že v meste žije len okolo 170 tisíc obyvateľov, rozhodne nebudete mať pocit, že by vám niečo chýbalo. Ba naopak, Brusel prekypuje kultúrou, luxusnými hotelmi, vynikajúcimi reštauráciami a tiež pamiatkami. Na svoju cestu v hodnote 115 € si tak nezabudnite pribaliť fotoaparát, prípadne kameru.

Ženeva za pár eur, autor: Julian MendezŽeneva za pár eur, autor: Julian Mendez

Amsterdam za 128 €

Ďalším úchvatným európskym velikánom, ktorého by aspoň raz za život mal navštíviť každý Slovák, je hlavné mesto Holandska, čiže Amsterdam. Flámi sú veľmi ústretoví a príjemní obyvatelia, čo je zrejmé na prvý pohľad. Oproti akosi strnulej Bratislave budete mať v Amsterdame zrazu pocit, ako by ste sa ocitli v inom svete, kde si ľudia veria a majú sa skrátka radi. Ponuka nocľahu či pozvanie na večeru je úplnou samozrejmosťou. Keď už v metropole budete, navštívte miestne múzeá, kde sa dozviete veľa zaujímavých informácií o legalizácii omamných látok a tiež, ako sa v Holandsku vyrábajú syry a pestujú legendárne tulipány. Letenky do Amsterdamu vás teraz od Student agency vyjdú na skvelých 128 €, a to vrátane spiatočného letu.

Dubaj za 334 €

Ak túžite ešte tento rok po troche toho prímorského tepla, zabudnite na Stredozemné more, kde už tiež začína jeseň a radšej sa vydajte do Dubaja. Tam na vás čakajú dlhé piesočné pláže, dych berúce stavby, luxusné hotelové komplexy a neskutočné čaro orientu, ktoré je pre danú oblasť tak typické. A koľko vás spiatočná letenka do Dubaja bude stáť? So Student agency 334 €.

Vydajte sa napríklad do Dubaja, autor: JklamoVydajte sa napríklad do Dubaja, autor: Jklamo

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Akčné letenky od Student agency bol publikovaný 5. října 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...