Akčné letenky od Student agency

Tagy:  lietanie, student agency, lacné letenky, dovolenka, pobyt, zájazd

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky od Student agency

Spoločnosť Student agency nie je vo svete leteckej dopravy žiadnym nováčikom a každý, kto z času na čas cestoval, o jej službách už iste počul. Student agency sa špecializuje nielen na letenky, ale aj na autobusovú dopravu, ktorá nemá konkurenciu. Do zahraničia sa tak môžete každú chvíľu vypraviť doslova za pár eur. Milujete cestovanie, ale nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za transport? Potom sa zamerajte na Student agency a aktuálne akčné letenky.

Na internete často narazíte na hŕbu výhodných leteniek, avšak keď sa na ponuku pozorne zameriate, potom zistíte, že ide o jednosmerné lety a celková cesta vás potom vyjde veľmi draho. Student agency teraz prichádza s akčnými letenkami „tam a späť“, ktoré sa naozaj oplatia.

Praha – Bazilej a späť

Bazilej je prekrásnym mestom, ktoré oplýva dych berúcou kultúrou, historickými pamiatkami a tiež moderným centrom s množstvom reštaurácií, klubov, barov a v neposlednom rade tiež nákupných centier, kde si môžete nakúpiť suveníry a tiež luxusný tovar, ktorý je pre Švajčiarsko typický. Ak sa chcete vypraviť na lacný eurovíkend, tieto letenky sú jasnou voľbou, pretože sa z Prahy do Bazileja a späť pozriete za senzačných 60 €.

Autor: AvatarAutor: Avatar

Praha – Ženeva a späť

Ak možno nejaké európske mesto považovať za centrum rozvoja, modernizácie a predovšetkým neuveriteľného luxusu, potom je to rozhodne prekrásna Ženeva. V novembrových dňoch zažijete už prvé Vianočné trhy a vo večerných hodinách vás strhne dokonalá atmosféra voňajúceho vareného vína, škorice a pečených dobrôt. Z pražského letiska Václava Havla sa do Ženevy a späť pozriete za super cenu 73 €.

Praha – Dubaj a späť

Ak vás láka exotika a ešte ste sa tento rok nestihli pozrieť k moru a užiť si krásne počasie, nastal ideálny čas na luxusnú dovolenku v Dubaji, ktorú si vďaka naozaj lacným letenkám od spoločnosti Student agency môžete dovoliť. Dubaj je mestom plným luxusných hotelových komplexov, prepychových butikov a tiež krásneho mora. Toto všetko a mnoho ďalšieho môžete teraz uvidieť už za 177 €, a to vrátane spiatočného letu. Tak na čo ešte čakáte?

Článok Akčné letenky od Student agency bol publikovaný 11. listopadu 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...