Júl so Student Agency

Tagy:  lietanie, dovolenka, grécko, maroko, španielsko, lacné letenky, akčné letenky, student agency

Sponzorované odkazy:

Júl so Student Agency

O Student Agency tu rozhodne nepočujete prvýkrát a už vôbec nie naposledy. Táto, nielen študentmi milovaná spoločnosť sa preslávila vďaka svojim lacným lístkom, letenkám a teraz už aj celým zájazdom, ktoré sú krásne, komfortné a prakticky pre kohokoľvek. Prečo by ste vyhadzovali peniaze za predražené letenky a ubytovávali sa v hoteloch, kde platíte aj za to, že dýchate? Vydajte sa na dovolenku so spoločnosťou Student Agency, a to takmer kamkoľvek.

Maroko za 341 €

Po európskych letoviskách cestujete už mnoho rokov a preto by ste tento rok radi spoznali niečo nové a objavili iné miesta? Potom sa v júli vypravte sa Student Agency do prekrásneho Maroka, kde sa vám rozhodne bude páčiť. Maroko je krajinou plnou pôvabov, pre ktoré si ho takmer nemožno nezamilovať. Na jednej strane vás čaká priezračné more, pláže a vysoké letné teploty. Na strane druhej tiež milé obyvateľstvo, výborná kuchyňa a luxusné ubytovanie. Chcete sa do Maroka pozrieť ešte tieto prázdniny? Potom využite akčného zájazdu od Student Agency, a to za senzačných 341 €.

Bulharsko za 311 €

V posledných rokoch si veľa Slovákov obľúbilo tiež Bulharsko a nie je sa čomu diviť. Táto, roky turisticky zabudnutá krajina, je krásnym letným spestrením a ideálnym typom na júlovú dovolenku pri mori. Bulharsko ponúka veľa krás rovnako ako iné prímorské oblasti a jeho neuveriteľnou výhodou je tiež fakt, že je veľmi lacné, dokonca snáď najlacnejšie v celej Európe. Ak teda nechcete jesť polotovary alebo si variť, vyplatí sa denne chodiť do miestnych reštaurácií, kde za klasické jedlo zaplatíte takmer polovicu peňazí, čo u nás. Do Bulharska vás v júli spoločnosť Student Agency láka za skvelých 311 €.

Španielsko za 309 €

Španielsko svojím temperamentom láka nadšených turistov po celý rok. V zimných mesiacoch ponúka pyrenejské hory, na jar alebo na jeseň je ideálnym útočiskom pre strávenie eurovíkendu v Madride alebo Barcelone a v letných mesiacoch je doslova rajom pre letnú dovolenku. Láka vás skôr pevnina alebo by ste chceli stráviť dovolenku na ostrovoch Ibiza či Malorca alebo Menorca? Potom sa so Student Agency vyberte do úchvatného Španielska už za neskutočných 309 €.

Grécko za 300 €

Zabudnúť samozrejme nesmieme ani na Grécko, ktoré k letu a dovolenkám neodmysliteľne patrí. Grécko tu stálo už v dobách, kedy iné krajiny neexistovali, čo je dokonale poznať na jeho kultúre a architektúre. Nespočetné množstvo turistov z celého sveta túto starovekú krajinu navštevuje práve kvôli pamiatkam, a to nielen v letných mesiacoch. Radi by ste skĺbili dovolenku pri mori s poznávacím zájazdom? Potom sa do Grécka so Student Agency vypravte iba za 300 €.

Článok Júl so Student Agency bol publikovaný 21. července 2015 v 18.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...