Parkovanie pri letisku Ruzyně

Tagy:  parkovisko, parkovanie, parking, Ruzyně, letisko Ruzyně, Praha, parkovisko pri letisku

Sponzorované odkazy:

Parkovanie pri letisku Ruzyně

Chystáte sa na dlhšiu dovolenku a radi by ste sa dostavili na letisko vlastným automobilom, ale nechce sa vám nechávať auto zaparkované na letiskovom parkovisku? Niet divu, veď cena za parkovisko na letisku nie je nijako nízka. Čo tak vyskúšať iné parkovisko blízko letiska?

Autor: pentaboxesAutor: pentaboxes

Letisko Praha Ruzyně

Letisko Ruzyně patrí medzi najväčšie letisko v Českej republike. Dokonca sa môže pýšiť tým, že je druhé najväčšie letisko v strednej a východnej Európe. Každoročne sa na letisku odbaví niekoľko desiatok miliónov cestujúcich. Turisti a cestujúci môžu využiť viac ako 40 leteckých spoločností, ktoré spájajú Prahu priamou linkou s viac než 100 destináciami po celom svete.
Pražské letisko sa skladá z dvoch častí – z novej a starej časti. V tej staršej časti je terminál 3, ktorý je určený najmä súkromným a VIP letom. Nová časť sa skladá z terminálov 1 a 2. Terminál jedna, čiže T1, je vyhradený na medzikontinentálne lety, lety do Severnej Ameriky, Afriky, Blízkeho východu a Ázie. Oproti tomu terminál dva, čiže T2, je pre všetky lety zo štátov EÚ (pre členov schenghenskej dohody).

Parkovisko pri letisku

Parkovisko pri letisku je určené pre všetkých, ktorí chcú mať istotu, že po návrate z dovolenky, pracovnej cesty či inej zahraničnej cesty nájdu svoj automobil v poriadku a bez úhony.
Parkovísk pri letisku Ruzyně je celý rad, stačí si len prelistovať internetové stránky a vybrať vám najviac prijateľné miesto, cenu a služby, ktoré daná firma ponúka.

Služby

Firmy, ktoré sprostredkovávajú parkovanie vášho auta po dobu vašej rekreácie ponúkajú celý rad služieb. Niektoré firmy dokonca zariadia to, aby vás odviezli k odletovému terminálu na letisko či autobusovú alebo vlakovú stanicu. A to isté sa týka aj návratu späť, kedy vás odvezú naspäť až k vášmu vozidlu.
Ďalšie služby, ktoré môžete využiť sú – vyčistenie auta zvnútra aj zvonka, autoservis, pneuservis, garážovanie pod.

Výhody

Hlavné výhody týchto parkovísk sú napr.: Nižšie ceny za parkovné ako na letiskovom parkovisku, dispečing a rezervácia 24 hodín denne 7 dní v týždni, z parkoviska je zaistená preprava až na letisko a späť, automobil bude po celú vašu neprítomnosť strážený a mnoho ďalších výhod.

Kde môžem zaparkovať?

Tieto parkoviská sa nachádzajú v blízkosti pražského letiska. Nájdete ich napríklad v Karlovarskej ulici, Praha 6, ďalej priamo na zjazde na letisko z rýchlostnej komunikácie, cca 400 metrov od zjazdu, v obci Makotřasy, Dobrovíz a mnoho ďalších. Stačí si len zadať do internetového vyhľadávača „parkovanie pri letisku“ a celý rad internetových stránok vám ponúkne tieto služby.

Článok Parkovanie pri letisku Ruzyně bol publikovaný 22. ledna 2013 v 09.00 v rubrike Lietanie. Autorom článku je Mgr. Eva Arnicanová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...