Letenky do celej Európy za pár eur

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, jún, lacné letenky, akciové letenky, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Letenky do celej Európy za pár eur

Takmer každý, kto cestuje, sa samozrejme snaží riešiť financie a pokiaľ možno ušetriť na zbytočnostiach. Na čom sa neoplatí šetriť je napríklad bývanie, lebo to, kde ste ubytovaní, vaše pôsobenie v danej krajine značne ovplyvňuje a pokiaľ zvolíte zle, môžete si celú dovolenku alebo predĺžený víkend pokaziť. Za čo je ale zbytočné vyhadzovať peniaze, sú letenky a doprava celkovo. A kde zohnať tie najlepšie letenky a kam sa v júni vypraviť za super, takmer ľudové ceny? Máme pre vás pár dobrých tipov, ktorým jednoducho nedá odolať.

Miláno za 23 €

Kam by ste sa aspoň raz za život mali rozhodne pozrieť, je prekrásne Miláno. Toto majestátne talianske mesto má skutočne čo ponúknuť. Jeho výhodou sú luxusné butiky, známe osobnosti a luxus ako taký. Tešiť sa môžete samozrejme tiež na prvotriedne hotelové komplexy a precízne služby. A za koľko sa do krásneho Milána teraz môžete pozrieť? Letenky zoženiete už od skvelých 23 €, a to vrátane spiatočného letu. Lacné letenky do celej Európy hľadajte u nízko nákladových spoločností EasyJet alebo Wizzair.

Autor: Víctor GonzálezAutor: Víctor González

Lisabon za 98 €

Ešte ste sa nerozhodli, kam sa vyberiete na letnú dovolenku, ktorá vo vás zanechá nezabudnuteľné zážitky? Potom sa nechajte inšpirovať práve lacnými letenkami do celej Európy. Skvelé letenky totiž môžete zohnať napríklad do hlavného mesta Portugalska. Tu si môžete prehliadnuť krásy historického Lisabonu a následne pokračovať do vytúženej dovolenkovej destinácie. Vďaka jednej letenke tak spoznáte viac, než ste pôvodne plánovali. Pozerajte sa pravidelne na portal akcniletenky.com, kde si určite vyberiete.

Londýn za 38 €

Ďalším vskutku prekrásnym európskym veľkomestom je nesporne Londýn. Hlavné mesto Anglicka je impozantné nielen vďaka svojej novogotickej architektúre, ale tiež pre mnoho kultúrnych zážitkov. Do Londýna môžete ísť pokojne každý rok a stále budete mať pocit, že ste na niektorých miestach nikdy neboli. A ak sa do Londýna chcete opäť pozrieť, potom využite akčných leteniek na jún a vypravte sa ešte dnes, a to už za senzačných 38 €. Lacné letenky hľadajte napríklad na portále pelikan.cz

Článok Letenky do celej Európy za pár eur bol publikovaný 30. června 2017 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...