Do Talianska lacno ešte dnes

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, výlet, lacné letenky, akciové letenky, taliansko

Sponzorované odkazy:

Do Talianska lacno ešte dnes

Taliansko je veľmi populárnou turistickou destináciou väčšiny Európanov, Slovákov nevynímajúc. Ak sa vám niekde bude zaručene páčiť, a to prakticky po celý rok, potom je to práve Taliansko. Možno to tak na prvý pohľad nepôsobí, ale táto úchvatná krajina je neuveriteľne rozmanitá. V zime totiž môžete do Álp na hory, po celý rok navštevovať veľkomestá ako je Miláno, Rím alebo Neapol a v letných mesiacoch vás v plnej kráse privítajú populárne letoviská. Letenky do Talianska navyše zoženiete často za skvelé ceny, tak neváhajte a vyberte sa ešte dnes do známych miest za výborné ceny.

Miláno za 29 €

Mesto, ktoré by mal snáď každý aspoň raz za život navštíviť, je Miláno. Toto impozantné veľkomesto je známe predovšetkým ako Mekka módneho priemyslu. Práve tu sa totiž rodia top modelky, žijú tu a pôsobia najznámejší návrhári a ak niekde zoženiete naozaj luxusné a originálne kúsky oblečenia, topánok a doplnkov, potom je to práve tu. Neváhajte preto a vydajte sa ešte dnes s leteckou spoločnosťou Wizzair do prekrásneho Milána. Cena leteniek je teraz neuveriteľných 29 €.

Rím za 44 €

Hlavným mestom Talianska je snáď od nepamäti Rím. Ide o jedno z najstarších miest vôbec a práve preto je taký impozantný a lákavý. V Ríme je totiž nenahraditeľná atmosféra, z ktorej doslova strieka história, kultúra a netradičnosť starovekého Ríma. Hlavné mesto Talianska má toľko pôvabov, že vám pravdepodobne jedna dovolenka stačiť nebude. Teraz však môžete letenky do hlavného mesta zohnať za senzačných 44 €, a to len s leteckou spoločnosťou EasyJet.

Autor: Dimitris KamarasAutor: Dimitris Kamaras

Benátky za 45 €

Nie nadarmo sa hovorí, že najromantickejším miestom planéty sú práve talianske Benátky. Toto mesto je zaujímavé tým, že ako jediné nestojí na rovnej pôde, ale bolo postavené na koloch, čiže sa nachádza nad vodou. Mestom sa tak môžete prechádzať na legendárnych gondolách a užívať si niečo tak netypické, čo inde skrátka nezažijete. Ak ste Benátky doposiaľ nenavštívili alebo vás uchvátili natoľko, že ich chcete vidieť znova a znova, potom využite akčné ceny leteniek od leteckej spoločnosti Student Agency a vypravte sa do romantických Benátok už dnes, a to za skvelú cenu 45 €.

Bibione za 33 €

Už máte dosť striedania počasia v Slovenskej republike a radi by ste sa po dlhej dobe poriadne ohriali a užili si more a pláže? Potom sa za neuveriteľných 33 € vydajte do známeho mesta Bibione. Toto talianske mesto, nachádzajúce sa na severe krajiny "je veľmi obľúbenou turistickou destináciou a predovšetkým Slováci na ňu nedajú dopustiť. S leteckou spoločnosťou Wizzair vás navyše letenky do Bibione teraz vyjdú na senzačných 33 €.

Autor: Alan FarhadiAutor: Alan Farhadi

Článok Do Talianska lacno ešte dnes bol publikovaný 5. června 2017 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...